• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

, ale na przykład w zeszłą sobotę w godzinach

Dnia 05.08.2007 o 23:35, kviathus napisał:

14 - 17 za Chiny nie mogłem uzyskać połączenia (a gdy dwa razy połączył, za każdym razem po
pięciu minutach gry traciłem połączenie)... Nic nie szło zrobić, totalnie nic. Z tym (nie)łączeniem
mam też tak, że jeśli sobie gram, wyłączam grę i chcę od razu potem włączyć ją z powrotem serwer
wywala. Ewidentnie wina serwera, a nie nasza.

o ile nie pomieszałem sobót to miałem to samo, tłumacze sobię to w taki sposób, że serwer był zawalony graczami, i poprostu więcej nie mieścil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"ja w dalszym ciagu nie uslyszalem odpowiedzi na moje pytanie....
jak wyczyscic liste samochodow sprzedanych ONLINE ?????
handel---->transakcje---->moja sprzedaz.....
tam sa auta aktualnie wystawione do sprzedania oraz te ktore byly sprzedane
te co akurat sprzedaje, moge wycofac, ale nie moge skasowac z listy tych ktore juz byly sprzxedane... a po jakiego grzyba mam ogladac wciaz to co juz dawn osprzedalem??
CHCE TO USUNAC A NIE MOGE..........
juz ktorys raz o to pytam, i nikt tego nie zauwazyl...........
pozdrawiam ;]"
bede pytal o to codziennie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie mam żadnych problemów z Patchem ,a z tego co wiem jest nas wielu co nie maja problemów, myślę ze większość waszych problemów wiąże sie z konfiguracja sprzętową komputera , proponuje wam przeinstalować system , zainstalować sterowniki (najlepiej popytać kogoś na jakim zestawie sterowników gra najlepiej chodzi) ... Podczas uruchamiania gry powyłączać różne programy działające w tle (antywirusy downloadery i wiele wiele innych ) myślę ze jak zastosujecie sie do tych wskazówek nie powinniście mieć żadnych problemów z gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 08:47, Morpheus83 napisał:

Ja nie mam żadnych problemów z Patchem ,a z tego co wiem jest nas wielu co nie maja problemów,
myślę ze większość waszych problemów wiąże sie z konfiguracja sprzętową komputera , proponuje
wam przeinstalować system , zainstalować sterowniki (najlepiej popytać kogoś na jakim zestawie
sterowników gra najlepiej chodzi) ... Podczas uruchamiania gry powyłączać różne programy działające
w tle (antywirusy downloadery i wiele wiele innych ) myślę ze jak zastosujecie sie do tych
wskazówek nie powinniście mieć żadnych problemów z gra...

ja tez nie mam.. gra dziala... ale są niedorobki... na przyklad nowych wozow nie moge online sprzedac... swiecą mi sie na niebiesko na liscie, nie wiem czemu.. a widze ze inn isprzedaja je online.. wiec czemu ja nie moge??
to juz kolejny BUG......
i moze ktos mi odpowie w koncu na moje poprzednie pytane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 09:23, quba123 napisał:

matko ja sie tylko spytalem jaka kier gracie bo mi sie ciagle psuje i ewentualnie kupil bym
ta jaka gracie

sory za off top al epomoge koledze....
ja mam logitech wingman formula force gp z force feedback''iem... kiera dziala spoko i nei owoduje konfliktow w grze, poza tym spisuje sie od dluzszego czasu bardoz dobrze.... stosunek jakos cena jest wg mnie bardzo przyzwoity, i z czystym sumieniem polecam
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 08:23, OmenGda napisał:

CHCE TO USUNAC A NIE MOGE..........
juz ktorys raz o to pytam, i nikt tego nie zauwazyl...........
pozdrawiam ;]"
bede pytal o to codziennie......


o ile mi wiadomo to pozycji z listy tranzakcji nie mozna usuwac, jest to swoista ksiega rachunkowa ;]
mozna sie pokusic o edycje saveow ale to juz podpada pod cheatowanie i zreszta chyba nie ma nazedzi do tego a przy edycji z palca moge jedynie zyczyc powodzenia jesli nie wie sie co gdzie i jak wyglada w kodzie 16kowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 10:18, Somber napisał:

o ile mi wiadomo to pozycji z listy tranzakcji nie mozna usuwac, jest to swoista ksiega rachunkowa

bez sensu, to jak sprzedam 5000 tys aut... i potem wystawie z dwa do sprzedania, i bede chcial je wucofac zeby zmienic cene, to nawet uzywajac segregacji moze mi to zajac sporo czasu, nie mowiac o tym ze im dluzsza lista, tym dluzej mi sie to laduje.....
Akashi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 07:24, Sebo7 napisał:

o ile nie pomieszałem sobót to miałem to samo, tłumacze sobię to w taki sposób, że serwer był
zawalony graczami, i poprostu więcej nie mieścil


jest to bardzo prawdopodobne jesli jest to tylko jeden serwer na cala wyspe i limit graczy jest ustawiony na konkretna liczbe
z drugiej strony bardziej logiczne a przynajmniej tak to powinno wygladac, ze kazdy obszar to osobna maszyna ktora go obsluguje, tak jak w MMO z prawdziwego zdazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

chcialem dodac ze znalazlem patent na znalezienie znajomego na wyspie ;-)))
jak sie z kims ustawicie w konkretnym miejscu,.... a ten osoby nie ma....
wchodzicie na mapke.. klikacie zeby pokazxalo userow online...
wtedy sie pokaze Wasz znajomy...
klikaci en aniego....
z mapy wchodzicie w gre... a tu co...?? znajomego nie ma??
wtedy klikacie mape jeszcze raz... i jeszcze raz klikaci ena znajomego...
max za 4 razem Was znajdzie obok siebie....
pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

heh... nie zgodze sie.... wczoraj wlasnie w taki sam sposob probowalem sie polaczyc z jednym userem... i za cholere nie chcialo dzialac - glupie serwery TDU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 10:46, yahoou napisał:

heh... nie zgodze sie.... wczoraj wlasnie w taki sam sposob probowalem sie polaczyc z jednym
userem... i za cholere nie chcialo dzialac - glupie serwery TDU...

jest tak jak by klilka mirrorow wyspy... jak juz znajdizesz sie na jednym z nich trzeba chwiel odczekac....
tak samo zamiast przelaczac sie, mozesz sporo czasu poczekac w bezruchu, samo bedzie Cie przekierowywalo ;)
pozdo
aha, jak masz slaby net, to bedzie klopot w momencie gdy server jest rpzeciazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 10:50, OmenGda napisał:

jest tak jak by klilka mirrorow wyspy... jak juz znajdizesz sie na jednym z nich trzeba chwiel
odczekac....
tak samo zamiast przelaczac sie, mozesz sporo czasu poczekac w bezruchu, samo bedzie Cie przekierowywalo
;)
pozdo
aha, jak masz slaby net, to bedzie klopot w momencie gdy server jest rpzeciazony

to wszytsko wiem... napisalem tylko, ze to nie zawsze dziala na 100%... czasami wychodzi na to ze okolo 75% czasu gry spedzasz na szukaniu znajomego... potem jezdzicie chwile razem i juz trzeba zmykac dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 10:50, OmenGda napisał:

jest tak jak by klilka mirrorow wyspy...


wielo wymiarowosc nie jest glupim rozwiazaniem (nawet spoko bo nie powoduje duzego nagromadzenia ludzi ale sa wlasnie problemy zeby sie znalezc) tylko zeby bylo ono w pelni funkcjonalne powinny wystepowac miejsca w ktorych nie ma wymiarow i tam powinni sie spotykac gracze zakladac teamy party itp itd a potem mykac na szose do ktoregos wymiaru... moze w restauracjach lub ich okolicach jest taka dziura miedzywymiarowa bo jak nie to lekka kiszka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Konfiguracja IP systemu Windows

Nazwa hosta: x
Typ węzła: Hybrydowy
Routing IP włączony: nie
Serwer WINS Proxy włączony: nie
Lista przeszukiwania sufiksów DNS: brzesko.net.pl

Karta Ethernet Połączenie lokalne:

Sufiks DNS konkretnego połączenia: brzesko.net.pl
Opis: Via Rhine II Fast Ethernet Adapter
DHCP włączone: Tak
Autokonfiguracja włączona: Tak
Adres IP: 83.2.67.112
Maska podsieci: 255.255.254.0
Brama domyślna: 83.2.66.1
Serwer DHCP: 192.168.1.4
Podstawowy serwer WINS: 83.2.66.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.08.2007 o 11:13, Somber napisał:

> jest tak jak by klilka mirrorow wyspy...


zapomnialem dodac ze nalepiej widac dzialanie tego systemu serwerow w Anarchy Online ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bożeee...
Właśnie sprawdziłem raporty mojego antywirusa i okazało się, że to on blokował TDU porty.
Tak więc dzięki wszystkim za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować