Zaloguj się, aby obserwować  
demrenfaris

Super Stunt Spectacular - najgorsza gra w historii?

10 postów w tym temacie

Kiedyś w Cd-Action widzialem recke giery SSS- Super Stunt Spectacular. Recenzent lekko mowiac wieszal na niej psy i dal historyczna dla pisemka ocene... 0!!! Sprawdzilem w Necie, gre kupilem i zaprawde powiadam wam- ta gra to koszmar!!!. Jesli ktos z was slyszal badz gral w ten CRAP to zapraszam do tego tematu, moze macie swoje typy co do gorszej giery od tej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:56, danzelmario napisał:

gothic 3:) pod wzgledem optymalziacji silnika nie ma sobie równych :P:P:P

nie bluzgaj, gotik fajna giera :D ale najgorsza dla sprzetowych slabiakow. Ja mam szczescie ze mi dziala. 1GB ram 2,8ghz 128mb na grafie. na najwyzszych lepiej niz na najnizszych :D SSS- na najnizszych zaciachy!! to jescze gorsza optymalizacja :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest jakieś demo tego crapu? A kurcze przecież ona na moim kompie nie ruszy. optymalizacja się kłania. Nie mniej jednak warto zobaczyć ten crap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:27, Pablo Querte napisał:

Daj jakąś fotkę tej wspaniałej gry SSS :P

Zaraz poszukam w necie :D Co do demka pewnie w jakims crapowym downloadzie na kranicu neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez watpienia jest to najwiekszy gniot w historii branzy, wlasnie przeszedlem z obowiazku (praca w sajcie) :/ Okropne, naklalem sie troszke, koszmar. Gra snila mi sie wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować