Zaloguj się, aby obserwować  
trendy_hawk

Preorder Lotro'a

4 posty w tym temacie

Witam. Mam oytania do CD=Projektu, ew. jeśli ktoś z was wie: czy są jeszcze jakieś szanse na te bonusowe preordery za 10 zł? Nie było mnie jakiś czas i nakład jest już wyczerpany... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dlaczego klienci ktorzy zamowili pre order pack+lords of the rings nie moga otrzymac samego pre order pack przed 14 kwietnia tak jak ci klienci ktorzy zakupili/zamowili sam pre order pack. Przeciez my dajemy zarobic firmie poniewaz to na grze cdp ma zysk.Ja i sadze ze wszyscy ktorzy zamowili pre order pack+gre jestem /jestesmy skloni zaplacic za kuriera aby otrzymac sam pre order przed 14 kwietnia. Co mi po tym packu jak go otrzymam kolo 24 kwietnia.
Czy to jest normalne ??? Czemu takie sytuacje zdazaja sie tylko w tym kraju ??? Czy jesli firma nie chce pokrywac kosztu 2 wysylki to jest problem zamiescic opcje dla klienta oplaty i wysylki samego pre ordera???
Dlaczego osoby ktore nie daja zarobic(cdp, zakupujac tylko samego pre ordera)moga sie cieszyc z mozliwosci grania 10 dni wczesniej,a klienci ktorzy zamowili rowniez gre/pre paid (daja zarobic)nie moga skorzystac z takiej opcji ???
To na logike jest tu cos nie tak ?czy tylko mi tak wydaje ???
Pozwole sobie zamiesci c link http://www.lotr-online.pl/forum/viewtopic.php?t=87 jako dowod ze to jest nie tylko moj problem i roszczarowanie.
Mam nadzieje ze rowniez ja i inni oczekujacy klienci gram.pl ,otrzymamy zamowione przez nas pre order pack i w terminie.

P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same pytanie co trendy hawk. ja mam zamiar wykupic dorzywotnią subskrycje a nie wiem czy ber pre odder pac sie da wiedz prosze odpowiedz. czy morzna kupić dorzywotnią subskrycje bez pre odder pac jak nie to czy bedzie wznowienie sprzedzzy.
P.S Gram.pl powinno wznowic sprzedza zyskali byna tym dość duzo bo na uparteo morzna kupic pre oddr pac za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:23, trendy hawk napisał:

Witam. Mam oytania do CD=Projektu, ew. jeśli ktoś z was wie: czy są jeszcze jakieś szanse na
te bonusowe preordery za 10 zł? Nie było mnie jakiś czas i nakład jest już wyczerpany... :(


Pytania do CDP to poprzez formularze, albo jeśli dotyczą sklepu to tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=884

Nie liczył bym za bardzo, że będą przeglądać wszystkie tematy ^^

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować