• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mad_nagash

Lineage 2 - tworzenie konta

Pytanie

Kupiłem sobie nowiutkie Lineage 2 . Niestety nie moge zaczac grac w darmowy miesiac bo nie da sie uruchomic konta. Mam karte płatniczą w PKO BP (w wymaganiach byla karta platnicza do uruchomienia konta) ale nie zostaje ona przyjęta. Co mam robić? Czyżbym kupił produkt którego nie będę mógł użyć? Wydaje mi się że powinny być dokładniejsze informacje co do tego, jakich kart ta gra wymaga. Dla jasnosci dodam, że konto w WoW odpalilem przy pomocy tej samej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Acha... mam nadzieje ze nie uslysze odpowiedzi "założ sobie kopnto w tym i tym banku". Bo jesli tak trzeba robic to nalezałoby to umieścic w wymaganiach, zeby kupujący to wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.12.2005 o 15:53, mad_nagash napisał:

Kupiłem sobie nowiutkie Lineage 2 . Niestety nie moge zaczac grac w darmowy miesiac bo nie
da sie uruchomic konta. Mam karte płatniczą w PKO BP (w wymaganiach byla karta platnicza do
uruchomienia konta) ale nie zostaje ona przyjęta. Co mam robić? Czyżbym kupił produkt którego
nie będę mógł użyć? Wydaje mi się że powinny być dokładniejsze informacje co do tego, jakich
kart ta gra wymaga. Dla jasnosci dodam, że konto w WoW odpalilem przy pomocy tej samej karty.


po pierwsze nie karta platnicza a debetowa/kredytowa jest potrzebna
do WoW to samo wiec nie wiem jak uruchomiles konto WoW przy uzyciu karty platniczej ;)
jak nie masz kredytowej to zamow sobie pre paid karte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować