Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Sebo7 mam pytankom umiesz jakieś tricki poręcze ??? ja się uczę boarslide''a i żeby jechac ,a takto nie umiem tylko pojade z 2 centryumetry możesz mi pomóc jak to się robi ???
bo z poręcznych umiem tylko 50-50 stall,boarslide stall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:43, dambialko napisał:

Sebo7 mam pytankom umiesz jakieś tricki poręcze ??? ja się uczę boarslide''a i żeby jechac
,a takto nie umiem tylko pojade z 2 centryumetry możesz mi pomóc jak to się robi ???
bo z poręcznych umiem tylko 50-50 stall,boarslide stall


Kup specjalny wosk (zwykła świeczka też ujdzie) i nasmaruj nim tą poręcz na której chcesz grindować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:59, dambialko napisał:

ja chce grindowac na krawędzi (: nasmarowłaem już i tak nie chce jechac


Ale na krawędzi czego ? Chodnika ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:03, Vanmati napisał:

to mocniej nasmaruj!


haha :D najlepiej jak zrobi się warstwa wosku taka na 0,5cm xD <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za dwa posty ale zadam ci jedno pytanie:
Jak wsakkujesz na porecz jezeli boardslide to robisz jeszcze 180,bo sa tacy co podjezdzaja bokiem na poreczi tak w skakuja i stoja w miejscu takze ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:43, dambialko napisał:

jakieś tricki poręcze ???

co tzn. ? tricki na poręczy ?
jeżeli tak to, nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 15:38, Vanmati napisał:

Graszczur czy ten gosciu od tej deski Element tez byl dla cibie taki nie mily?i ile trwała
przesyłka

Fakt, Bujal78 nie należy do uprzejmych i sympatycznych ludzi, ale nie zrażaj się tym. Przesyłka trwała zadziwiająco szybko - paczka ze stanów doszła do mnie już po tygodniu (jeśli nie wcześniej, nie pamiętam dokładnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze lepie mowic po prostu grindy,bo nei wazne na czym robisz boardslide zawsze (technicznie)robisz to tak samo,a tak to "poręcze"i nikt nie wie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeździłem teraz na desce i tak się wywróciłem, że, aż szok, przez rękawiczki i bluze zdarłem skórę, i tak przywaliłem kolanem, że przez pierwsze pare minut nie mogłem się za bardzo ruszyc tylko tak leżałem, a później siedziałem na ziemi, a później powoli podpierając się deską dotoczyłem się do domu, a do tego dochodzą moje problemy z kolanami :(, a ja głupi zapomniałem o ochraniaczach :( mam nadzieję, że mój stan kolan się nie pogorszy przez ten upadek
z trudem napisałem ten post, ale udało się idę się położyc bo mnie wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem przy pivocie czyli 180 w na kolkach tylnich i lewa noga uderzyla o zimie i padlem tez nie moglem ruszac ale auto jechalo bo to na ulicy...no i wstałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować