Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

pivot to o ile dobrze pamiętam obrót na manualu o 180 stopni prawda ? ja robiłem dokładnie to samo i nie wiem dla czego, ale poleciałem na ręke, i nogę :( boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się stało, ale się wywaliłem :(
ps klikaj odpowiedz jak piszesz post odnoszący się np. do mojego, bo wtedy wiadomo do Kogo piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:48, Vanmati napisał:

no ale jak pisze post zaraz pod twoim to sie mozna domyslic

i o to mi chodzi bo przy większej dyskusji nie będzie wiadomo do Kogo piszesz

Dnia 20.09.2007 o 21:48, Vanmati napisał:

ale bede sie sluchal starszego
rangą :)

nie chodzi, że ja się wymądrzam czy coś tylko daje takie rady, aby forum było bardziej czytelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 14:27, Sebo7 napisał:

nie chodzi, że ja się wymądrzam czy coś tylko daje takie rady, aby forum było bardziej czytelne


Rozumiem, :)(PATRZ W GORE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh nie zauważyłeś tego ???
mam pytanko chcę sobie kupic deskę ze sklepu sportowego .bo u mnie nie ma skateshopu.Za ile powinien kupi deskę ,bo są w sportowym od 50 zł w górę i nie wiem czy kupi za 50 czy za 100 może mi ktoś poradzic ??? nie znam firmy niestety firmy desek.Oczywiście jest to deska profesjonalna bo mam zamiar kupic taką jak ta na obrazku.tą z czerwonym paskiem.A tą drugą ma mój kumpel i mam 2 pytanie ,która deska lepsza ?

20070921161441

20070921161454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie wyrednerowanego obrazka dechy i zdjęcia deski kumpla nie jestem w stanie określić, "która lepsza". Jeśli zamierzasz wybrać się do sportowego tylko dlatego, że w okolicy nie ma skateshopu, to kup przez internet - poszperaj choćby na Allergro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:35, Sebo7 napisał:

> nie kupuj takiej plaskiej deski bo nic
> na niej nie zorbiszi

dlaczego ?



Ponieważ będzie ciężko robić na niej triki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:04, Sebo7 napisał:

ee z jakiego powodu ?



Łatwiej zrobić flip czy ollie na profesjonalnie wyprofilowanej desce niż na takiej płaskiej, która moim zdaniem nadaje się tyko do jeżdżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 19:27, Sebo7 napisał:

a ja mam właśnie płaską



I co nie masz problemów? Ja kiedyś przejechałem się taką płaska i..........lepiej nie gadać :D Mam wyprofilowaną identycznie jak na drugim obrazku i jeździ mi się na niej super, a raczej jeździło bo mam długą przerwę spowodowaną brakiem miejsca i czasu do trenowania tego super sportu :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zwami się nie zgadzam:) Owszem, może na wyprofilowanej desce robi się trochę łatwiej flipy, ale jak kupimy deskę za 40 zł i sie do niej przyzwyczaimy, nie będziemy czuć żadnej różnicy od tej ''bardziej profesjonalnej".Sam taką miałem na początku i to właśnie na niej zrobiłem pierwsze ollie,kickflipa i fronside:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to postaw sie w mojej sytuacji jeszdzij kilka lat na desce profilowanej (ktora jest wklęsła)i przezuc sie na prosta,twoje nogi z przyzwyczajenia beda czuly ze deska jest wypukła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 20:13, WIelbiciel DSII napisał:

ale jak kupimy deskę za 40 zł i sie do niej przyzwyczaimy, nie będziemy czuć żadnej różnicy
od tej ''bardziej profesjonalnej"


śmieszne ;] Gdybym jeździł na złomie przez kilka miesięcy ,i kupił sobie super wyporofilowaną deseczkę na 100% poczułbym wielką różnicę :P Tak samo na odwrót .

Vanmati
Też miałem tak miałem gdy ustałem na niewyprofilowanej desce mojego kolegi ,jakoś nieswojo się czułem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować