Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Juz wiele razy mowilem,ale nikt mi nie odpowiedzial :(,mam problem z ollie,gry podbijam deske i (ciągne) do nose''a tylna noga spada mi na ziemi a ja jeszcze pcham ta prawa i deske lezy metr ode mnie.Czyli czyba za bardzo ciagne czy cos nie wiem pomozcie mi PLZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wiesz co spróbuj, jak rzy ollie tylnia noga Ci spada to zrób tak, że podczas wybicia ( doknięcia kantem dechy ziemi ) nie odrywaj ten nogi, i w ten sposób nie zleci Ci, a jakto opanujesz i chcesz wyżej skakać to oderwij tą nogę i jak już wyrównasz deskę, ( że będzie równolegle do ziemi, i w powietrzu ) to w tedy dajesz obie nogi na deche i lądujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jakbys se zrobil rurke do grindowania i z np.manuala skoczyl na np 50-50 na rurke,nie kupuj rurek za 250 zł zrob se sam.to tak samo jak z powiedzeniem "Nie ufaj rodzicom zrob sie sam" ale coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:01, dambialko napisał:

Mam pytanie:Gdzie najlepiej zrobic trick ręczny to rail ?? chodzi o to że jakie są najlepsze
miejsca do zrobienia tego tricku z góry dzięki.

Domyślam się, że chodzi ci o trik To Rail, czyli balansowanie na bocznej krawędzi deski na płaskim terenie? Więc naucz się, że NIE MA czegoś takiego, jak "trik ręczny" - jest tylko co najwyżej manual, który został debilnie i niepotrzebnie przetłumaczony w grze THPS4 i THAW. Nie popełniaj tego samego rażącego błędu, co tłumacze gry!. Wypluj to słowo, obsikaj i podepcz.
A sam trik? Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, o co chodzi, bo można to zrobić na dowolnej płaskiej (i możliwie gładkiej) powierzchni. Dobre są do tego drewniane skrzynie (takie, jak w skateparkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:44, dambialko napisał:

dzięki za szczerą odpowiedź (: dobra już nie będę tak gadał po prostu nie wiedziałem ( i już wiem (: xD)

Wujek Graszczur zawsze do usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 18:03, dambialko napisał:

xD a ty umiesz jakieś takie triki ???

Nollie umiem i zaczynam uczyć się kickflipa (potrafię obrócić deskę, ale za cholerę nie potrafię na niej wylądować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:19, Graszczur napisał:

> Mam pytanie:Gdzie najlepiej zrobic trick ręczny to rail ?? chodzi o to że jakie są najlepsze

> miejsca do zrobienia tego tricku z góry dzięki.
Domyślam się, że chodzi ci o trik To Rail, czyli balansowanie na bocznej krawędzi deski na
płaskim terenie? Więc naucz się, że NIE MA czegoś takiego, jak "trik ręczny" - jest tylko
co najwyżej manual, który został debilnie i niepotrzebnie przetłumaczony w grze THPS4 i THAW.
Nie popełniaj tego samego rażącego błędu, co tłumacze gry!. Wypluj to słowo, obsikaj i podepcz.
A sam trik? Szczerze mówiąc nie bardzo wiem, o co chodzi, bo można to zrobić na dowolnej płaskiej
(i możliwie gładkiej) powierzchni. Dobre są do tego drewniane skrzynie (takie, jak w skateparkach)



Absolutnie się z tobą zgadzam jak można tłumaczyć nazwy trików, ktoś popełnił straszny błąd w THPS i widzę że razi nie tylko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nollie umiem i zaczynam uczyć się kickflipa (potrafię obrócić deskę, ale za cholerę nie potrafię na niej wylądowac
ee tak samo jak ja ! też obrócę ale za chiny nie wyląduję.teraz uczę się 50-50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować