Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

Pomóżmy Wiktorowi!

4 posty w tym temacie

W ubiegły czwartek, w polsatowskiej "Interwencji" przedstawiono historię pewnego chłopca. Z zasady ciężko jest mnie wzruszyć, ale tym razem pękłem.

Wiktor ma 11 lat i umiera na raka. Jego największym marzeniem jest zebranie tak wielu kartek pocztowych, by dostać się do Księgi Rekordów Guinnesa. Do tej pory w próbie spełnienia marzenia pomogło mu już ponad 1000 ludzi z całego świata. Wiktor każdą kartkę czyta, a jeśli w danej chwili nie może tego zrobić z powodu osłabienia, prosi o przeczytanie mamę lub brata.

Myślę, że nie muszę wprost tłumaczyć, o co do Was apeluję. Podaję wobec tego adres Wiktora:

Wiktor Piwowarczyk
Ulina Wielka 94
37-075 GOŁCZA

---

Jeszcze jedno - jeżeli znacie jakieś metody, by o Wiktorze dowiedziało się więcej osób, np. jakieś inne fora internetowe, czaty, itp., wykorzystajcie je do tego celu. Jeśli nie, po prostu powiedzcie znajomym.

Dziękuję w imieniu Wiktora i własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 17:58, Remember_The_Name napisał:

W ubiegły czwartek, w polsatowskiej "Interwencji" przedstawiono historię pewnego chłopca. Z
zasady ciężko jest mnie wzruszyć, ale tym razem pękłem.

Wiktor ma 11 lat i umiera na raka. Jego największym marzeniem jest zebranie tak wielu kartek
pocztowych, by dostać się do Księgi Rekordów Guinnesa. Do tej pory w próbie spełnienia marzenia
pomogło mu już ponad 1000 ludzi z całego świata. Wiktor każdą kartkę czyta, a jeśli w danej
chwili nie może tego zrobić z powodu osłabienia, prosi o przeczytanie mamę lub brata.

Myślę, że nie muszę wprost tłumaczyć, o co do Was apeluję. Podaję wobec tego adres Wiktora:

Wiktor Piwowarczyk
Ulina Wielka 94
37-075 GOŁCZA

---

Jeszcze jedno - jeżeli znacie jakieś metody, by o Wiktorze dowiedziało się więcej osób, np.
jakieś inne fora internetowe, czaty, itp., wykorzystajcie je do tego celu. Jeśli nie, po prostu
powiedzcie znajomym.

Dziękuję w imieniu Wiktora i własnym.

Wyślę coś na pewno z Suwałk. Proszę tylko moderatorów o "nie kłódkowanie" tematu. No bo w końcu co szkodzi wysłać kartkę pocztową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 18:01, Valed napisał:

No cóż, nie wiedziałem... Myślę jednak, że jest to tak szczytny cel, że moderatorzy przymkną oko na 2 takie same tematy. A wolny czas z tego wynikający mogą poświęcić na wysłanie kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować