Zaloguj się, aby obserwować  
5tomek5

Test Drive Unlimited vs. Need For Speed Carbon

15 postów w tym temacie

Mam pytanko do osób, które grały w te obie gry, która jest lepsza-Test Drive Unlimited czy Need For Speed Carbon.
Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych tytułów i nie wiem co wybrać, a grałem tylko w Carbona. Zapraszam do dyskusji, choć pamiętajcie, że o gustach się nie dyskutuje (heh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc sie nie zastanawiaj i kup TEST DRIVE UNLTIMITED. Grać w to można w nieskończoność ( nie tylko dlatego że jest fajne ale dlatego że można grać po sieci) a w NFS: C pograsz 2 dni i sie skończy nie będziesz przechodził tego samego scenariusza non stop... TEST DRIVE UNLTIMITED POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:35, Najaczysko napisał:

ja sądze że Test Drive Unltimited jest lepsze niż Carbon bo Carbon jest to bardzo krótka gra
a w Test Drive Unltimited można grać bardzo długo


Ja gram 61 godz i mam 56 %. To świetna gra. POLECAM GORĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 11:35, Najaczysko napisał:

ja sądze że Test Drive Unltimited jest lepsze niż Carbon bo Carbon jest to bardzo krótka gra
a w Test Drive Unltimited można grać bardzo długo

Zgadzam się z tobą. Test Drive jest o wiele lepszą grą niż Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podobał mi się tdu, ale w nim mnie wnerwiało że jak się jedzie około 400 km/h i ma się detale na minimum to tak gra skakała że sie nie dało grać. a mam sprzęt taki amd 3200 + ATI RADEON X1950 pro 1gb ram i to wkurza no stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z marek081995 Test Drive Unlimited! Ciekawa mapka Dużo samochodów a carbon to standart kazdy NFS to nie legalne wyscigi uliczne! Fajnie w Tdu wyzywa sie na pojedynek mrógnięciem świateł:):)

TEST DRIVE UNLIMITED!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lepszy TDU. Znacznie dłuższa gra to po pierwsze, po drugie znacznie więcej samochodów, znacznie większy obszar gry, znacznie większa swoboda. Jak dla mnie to TDU jest królem samochodówek i póki co nic mu jeszcze nie zagroziło, może zagrozi PROSTREET ? To już niedługo się przekonamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować