Zaloguj się, aby obserwować  
Zglebiczart1

Action Mag

135 postów w tym temacie

Action Mag jest bezpłatnym magazynem czytelników pisma CD-Action, dołączanym na coverCD/DVD. Ja osobiście rzadko go czytam, ale chetnie poznam wasze opinie na jego temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, ale od jakiś 5 numerów nie czytam tylko oglądam ;) tj. przeglądam Na luzie. Moim zdaniem nieco zszedł na psy... Co tam to tylko dodatek do CDA! ( a może nie całego CDA tylko płyt/y )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy CDA też rzadko czytasz? Czy mówiłeś ogólnie - nie o sobie [ wywnioskowane z 2 postów :)]

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Am czytałem często. Ze względu na kąciki. Teraz wszystkie lepsze poupadały. szczególnie Lodówa Center. Jak się o tym dowiedziałem to aż poleciały mi łzy. Nocy nie przespałem. W AM teraz chyba co najwyżej 5 kącików jest :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem bardzo dużo, podobnie jak Kwerte kochałem Lodówę Center i nawet napisałem do niej dwie recki :-). A teraz AM jakoś zszedł na psy, coraz mniej ciekawych graficznie i merytorycznie kącików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie LC była swietna :( Wrzask o północy też był niezły... AM dużo lepszy był kiedy dopiero wyszedł (2000r), teraz nawet starzy czytelnicy powoli odchodzą :(( Szkoda magazynu, naprawde szkoda :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sam pisałem do LC... Może poznajecie w ostatnich numerach tego kącika teksty niejakiego BzyQ''a. To byłem ja. Bardzo żałuję, że kącik upadł, ale powoli planujemy wielki powrót ze starą ekipą być może z nowym kącikiem. Bądźmy szczerzy, to na razie plany, ale powoli nad tym myślimy. Chcielibyśmy, by był to kącik podobny klimatem do LC... Lekki i przyjemny ^^. Tak zaczęła się moja przygoda z writerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to jakos sobie ciebie nie przypominam xP W każdym razie, zawsze mozna zajrzec do archiwum :)
Fajnie by było gdyby był kącik klimatem podobny do Lodówy ;) Postarajcie sie koledzy x)
PS: Ja tez probowałem pisac do AM (między innymi do LC) ale dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, czytałem od początku LC, ale założenie Neta i rozpoczęcie mojej writerki niestety zlało się z kryzysem w LC. Nie zdążyłem zostać rednaczem, ale początkującym writerom nie udaje się czegoś napisać z redaktorem, a mi owszem, udało się... Napisałem wspólny tekst z Orzim. Poszukaj, może zobaczysz takie skromne teksty skromnego BzyQ''a. Owszem, postaramy się. Na spokojnie wszystko omówimy, i może nasz projekt wyląduje u Qnick''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:12, QED667 napisał:

Mam wnioskować, że masz kontakt z Qniem?

Qn''ik (Maciej Kuc) jest redaktorem i założycielem Action Maga, więc BzyQ ma z nim teoretycznie stały kontakt xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie ja... Ale szefowie byłego LC oczywiście. Czy to Pantera Północy, czy Pentagramus. Zresztą gotowy kącik wysyła się do Qnick''a. On zarządza AM, on dobiera kąciki do nowych numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam zabawę na poważnie z kącikami, ale jak już wspominałem mam kontakt z osobami, które z Qnickiem, owszem, kontakt stały mają. Sorry za post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 21:23, QED667 napisał:

Ty. To wypytajcie Qnik''a jak wyglada Smuggler...

Heh od razu nam powie :) My mamy (przynajmniej ja) kontakt z Qn''ikiem tylko przez AM (ew. kto zna to przez mail).
Ale skończmy offt''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok więc.
Do AM zaglądałem bardzo rzadko, bardzo.
Było to dawno, lat temu parę.
Od tych kilku lat wogóle nie zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to miała być propozycja na powstanie nowego kącika literackiego (o ile sie nie myle to jeden juz jest/był) to troche ci nie wyszło ;) Ja ostatnio tez przestałem zaglądać do AMaga :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować