Zaloguj się, aby obserwować  
Aster1

Lista gier wadliwie działających na Windows Vista

46 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 13:57, mateuszbanach0 napisał:

mam core 2 duo podkręcony do 3,6 Ghz, tylko RAMu mało - 1 GB. Ja nie piszę,że na Viście gry
mi nie chodzą. Wszystkie co mam chodzą normalnie. Vista jest naprawdę świetnym systemem.
pozdro

no tak pomijając oczywiście te 70% zużytego ramu na źle napisany DRM, częste wiechy systemu i kiepski support dla starszych gier to rzeczywiście Vista jest idealna dla graczy.
wiesz co ci powiem? mam 1 Gb ramu na Viście miałem 25% wolnej pamięci na XP tyle samo ale zajętej.
ta strata 10-13 klatek w każdej grze to pikuś, to ze Guild wars na XP działał na full przy 60 klatkach a na Viście musiałem wyłączyć antyaliasing by mieć te 30 klatek to też nic..
ach... Vista to porażka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:14, Dark SMG napisał:

> mam core 2 duo podkręcony do 3,6 Ghz, tylko RAMu mało - 1 GB. Ja nie piszę,że na Viście
gry
> mi nie chodzą. Wszystkie co mam chodzą normalnie. Vista jest naprawdę świetnym systemem.

> pozdro
no tak pomijając oczywiście te 70% zużytego ramu na źle napisany DRM, częste wiechy systemu
i kiepski support dla starszych gier to rzeczywiście Vista jest idealna dla graczy.
wiesz co ci powiem? mam 1 Gb ramu na Viście miałem 25% wolnej pamięci na XP tyle samo ale zajętej.
ta strata 10-13 klatek w każdej grze to pikuś, to ze Guild wars na XP działał na full przy
60 klatkach a na Viście musiałem wyłączyć antyaliasing by mieć te 30 klatek to też nic..
ach... Vista to porażka i tyle.


nie zgadzam się z Tobą. Vista jest spox. Wcale nie mam zużytego 70% RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:16, Kazekrex napisał:

> Chciałbym tutaj zachęcić wszystkich posiadających system operacyjny VISTA do wpisywania
gier
> które nie zabardzo chcą współpracować

Ja chciałem zapytać czy grał ktoś w Painkillera na viście ? Czy Mu w ogóle chodził ? Kumpel
ma viste i mu nie chodzi :(


Mi chodzi i domyślam się że masz czarną edycję jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować