Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - wyboru odpowiedzi część druga

24 postów w tym temacie

Kurcze, ale kozak jestem:P Wygralem Neverwinter Nights II :P Naprawde swietna gierka, tylko szkoda ze moj komp tego nie udzwignie:( Ale moze kiedys wygram karte albo procesor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu...

Choć nazwa tego artefaktu sugerowałaby, że przywołuje on pięciu bohaterów miecza i magii, to tak naprawdę można było mieć ich dużo więcej i to z całą armią potworów. Jedynym sposobem na zdobycie tego artefaktu była prośba bogów-stworzycieli - zwanych także rodzicami, o pomoc. "Rodzice" po długich modłach zgodzili się, lecz musiałem wykonać trzy trudne zadania.

Sam pomysł to klasyka gatunku - prośba do rodziców zawsze w cenie. Ale tak wnioskując po formie wypowiedzi, autorowi żadna gra zdecydowanie nie jest już potrzebna. Natężenie słów w rodzaju "artefakt", "potwory", "magia" i "bohaterowie" w trzech niezbyt długich zdaniach wypowiedzi dobitnie świadczy o, hmm, pewnych problemach osobowościowych (a dalej jest jeszcze lepiej!). Ew. skłonnościach do jakichś nielegalnych substancji. ;)


Skoro dalej jest jeszcze lepiej, to można by było mi dać jakiegoś procka zamiast Gothica 3 ;P Ale i tak samo zamieszczenie w felietonie czymś dla mnie jest :)
Tak, biorę nielegalne substancje - mianowicie od czasu do czasu przydaje mi się mniejsza mikstura siły - +1 do oceny z WF-u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To już chyba wiem która była warta karty graf a która gry :D

No ales sie pochwalil! Czapki z glow! :P Zmieniajac temat, to moja praca byla ta o ptasznikach :) Potwierdzam, ptasznik to rodzaj pajaka, nie ptaka. Moglem napisac tarantula... Super konkurs, swietne nagrody. Poza tym widac, ze ludzie spedzajacy sporo czasu przed kompem (jak np. ja) nie sa wcale jakimis niedorajdami, ale tworczymi i pomyslowymi ludzmi. Powinno byc tego wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować