Zaloguj się, aby obserwować  
krystian223

Left 4 Dead

2567 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2009 o 15:13, azur65 napisał:

> Siema
>
> Mam mały problem ponieważ kupiłem gre ale gdy klikam że chce zainstalować na początku

> jest okienko ładowania lecz po chwili znika a gdy dalej próbuje zainstalować nic
sie
> nie dzieje...
>
> Jak mam zainstalować gre? oO
A masz Steam?


Niemam zainstalowanego... chciałem zainstalować razem z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej:
Najpierw zassaj steam (20mb chyba wazy jak nie mniej), potem wpisz cd key w steamie, i zainstaluj grę.
Ja tak zrobiłem i nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 18:52, lama123 napisał:

Ty lepiej nic nie proponuj bo nie masz skilla :s
Najpierw troche pograj :s


Mam dość grania na pubach [przez to, że wiele razy nie sposób ukończyć rozgrywki przez brak ekipy], a nie zawsze chce mi się organizować spotkanie dla friendsów :} Toteż wymyśliłem sposób zapobiegania wychodzenia w trakcie rozgrywki bez konsekwencji. Ponoć jednak pomysł pojawił się wcześniej i generalnie z jakiś bliżej mi powodów się nie przyjął. Trzeba liczyć więc na to, że Valve znalazło lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 22:18, MateoKiszlo napisał:

> Ty lepiej nic nie proponuj bo nie masz skilla :s
> Najpierw troche pograj :s

Mam dość grania na pubach [przez to, że wiele razy nie sposób ukończyć rozgrywki przez
brak ekipy], a nie zawsze chce mi się organizować spotkanie dla friendsów :} Toteż wymyśliłem
sposób zapobiegania wychodzenia w trakcie rozgrywki bez konsekwencji. Ponoć jednak pomysł
pojawił się wcześniej i generalnie z jakiś bliżej mi powodów się nie przyjął. Trzeba
liczyć więc na to, że Valve znalazło lepsze rozwiązanie.


lol, ladnie cie tam wysmiali.

obczajcie jego temat:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=827321

hahahah - He play all campagain = + 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawdzić tą mapkę - kapitalna zabawa :D Mianowicie idzie o przeżycie w środowisku w ktorym grasuje mega horda.

Ściągamy : [url=" http://www.l4dmaps.com/details.php?file=24"] http://www.l4dmaps.com/details.php?file=24[/url]
Rozpakowujemy, zrzucamy te pliki [.bsp and .nav] do : C:\Program Files\Steam\steamapps\common\left 4 dead\left4dead\maps
Wlączamy L4D, konsola (~) i wpisujemy map l4d_hangumhigh

Ja zdołałem przeżyć 10 minut wyłącznie uciekając oraz siląc się gdzieniegdzie rozrzuconą amunicją. Po tym czasie rzuciło dwa tanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.l4d.com/blog/ - nowy wpis;

We recently updated the PC version of Left 4 Dead with some exploit fixes and Versus balancing. We are going to be releasing another small update later today that contains some server issue fixes and one small, but very large, gameplay adjustment. We have made a change to the melee mechanic in Versus and the soon-to-be-released Survival Mode.

Xbox 360 users will see these same gameplay changes in an update coming out with the DLC — which, in case you missed the announcement, will be coming out April 21st.

As we continue to work on Left 4 Dead, our plan is to release more frequently on the PC, and then group those updates for the 360.

With the upcoming release of the SDK, and the community servers already available on the PC, matchmaking is one place where the two platforms will diverge. A future blog post will detail our roadmap for PC matchmaking.

Game statistics help us evaluate the success of the changes we''ve made to the game. In Versus, for example, we flipped the order in which teams play the next round based on who was winning the round before it. We were confident this would help to better balance the game and give neither team a lasting advantage. That would, in turn, translate into more people playing through the final maps. Since making that change, we''ve noticed the percentage of games being played to the end jump 5%. It is a small increase, but a step in the right direction.

But statistics are only part of the picture. We also use direct feedback from players themselves. One of the questions people ask is if we read the forums: the answer is yes. So please post your feedback on the melee and other changes as we make them. We promise to keep listening to your feedback, making changes and improving the gameplay experience of Left 4 Dead. Remember: If you don''t see an issue addressed with this update, that doesn''t mean it isn''t coming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 23:14, MateoKiszlo napisał:

Polecam sprawdzić tą mapkę - kapitalna zabawa :D Mianowicie idzie o przeżycie w środowisku
w ktorym grasuje mega horda.



Gra się na tej mapie ciekawie i rzeczywiście jest bardzo trudna (mnie z kumplem udało się to przejść tylko dlatego, że graliśmy na easy, a on spawnował apteczki). Szkoda tylko, że zdarzają się sytuacje, gdzie przy którejś próbie przejścia przestało spawnować hordę, tylko od czasu do czasu rzuciło specjalem, a praktycznie problemy może tam sprawić jedynie smoker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś opinie odnośnie nowego melee?

Osobiście uważam, że spełnia europejskie standardy i nareszcie role się odwróciły, a wygrywa drużyna która dojdzie jak najdalej, a nie z największym mnożnikiem. Teraz Boomery są half-deadl''y, bo źle zorganizowana drużyna bez spamu melee nie przeżyje na otwartym terenie dłużej niż kilkanaście sekund. Ba, nawet jako Hunter skoczyłem na cztery osoby na jednym życiu :P

Oczywiście na oficjalnym forum podniosły się krzyki, bo widać dużo osób lami jak lama i po prostu nie potrafi się zaadaptować. "Ojej, a czemu jak klikam sto razy na PPM w trakcie ataku hordy, to postać nic nie robi i ginę?!!??? Nooobs!!!!!" - Player X has ragequit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 12:41, lama123 napisał:

Ja lamię?
To czemu zawsze jak gram przeciw tobie to dostajesz baty :>


Moja oślepiająca boska aura nie pozwala ci nawet na mnie spojrzeć, a co dopiero zaatakować [dotknięcie mnie rozłożyłoby się na atomy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam ptanie
Jak mi będzie chodził L4D na takim sprzęcie:

Athlon 3500+
Geforce 7600 GT
1 gb ramu dc

Bo nie ma dema i nie ma jak sprawdzić. :)
Będe wdzięczny za info. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 01:32, Vaako1902 napisał:

Hej.
Mam ptanie
Jak mi będzie chodził L4D na takim sprzęcie:

Athlon 3500+
Geforce 7600 GT
1 gb ramu dc

Bo nie ma dema i nie ma jak sprawdzić. :)
Będe wdzięczny za info. ;)


Bardzo dobrze na średnich detalach. Prawdopodobnie znośnie na wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować