Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do Test Drive Unlimited dopiero w połowie czerwca

55 postów w tym temacie

Heh, poprawienie sejwów. No mi TDU po 2 tgach gry odmówił posłuszeństwa-po wybraniu opcji kontynuowania kareiry pojawiałsię czrny ekran zamiast wnętrza domku. Może znów pogram, no i audicą nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 17:14, kondzios230 napisał:

@up a po co?
Cytat:"Poprawiono też system anty-cheatowy."-a to taki był? 8/

Był i to dosyć wku^&*&*(. Jak mi się popsuł sejw i naprawiałem go tym znanym powszechnie sposobem, to oskarżono mnie o cheatowanie. No super. A te auta wołają o pomstę do nieba. Jakby nie mogli czegoś porządnego wpakować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja na razie nie gram - skaszanił mi się niesamowicie zaawansowany save - jakoś tak straciłem serce do przechodzenia tego wszystkiego od początku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że TDU to "najlepsza samochodówka na PC od wielu lat-ocena 10/10 jak nie działa.Na około 10 włączeń gry raz zdaży się że zadziała poprawnie.Wolę Carbona co z tego że według nie których "gorszy",ale chodzi bez problemu na Nvidi.Nie kaszani się grafika i save się nie psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!
Moze wreszcie zaczne grac. Doszedlem juz daleko i co? Stan Gry zostal uszkodzony po odpolaniu gry, w statystykach pojawily sie jakies milionowe liczby a drogi po ktorych jezdzilem są poprzerywane niebieską linią i zeby to naprawic to musial bym jedzic jeszcze raz po nich. No ale i tak to nie ma sensu jak w statystykach wszystko sie juz poprzestawiało. Gra jest naprawde super, ale nie chce mi sie od nowa zaczynac i marnowac czasu z myslą że ponownie to może się stać. Stan Gry nadal posiadam, ale czy ten patch bedzie w stanie to naprawić?? Jeśli nie to pozostatnie zacząć zabawę od nowa. :(

Następny problem jaki zauważyłem to gra nie zawsze poprawnie odpala sie na GF 7900 GT (NVidia). Grafika i strasznie muli i obraz skacze jakby jakieś przekłamania w obliczeniach były. No ale wychodze z gry i odpalam ponownie aż załapie i jest ok. Myśle że to już w tym patchu napewno będzie poprawione.

Pozostaje nam czekać...
Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mamy 19 czerwca, już dawno połowa miesiąca minęła a patcha jak nie było tak nie ma. Jak zwykle opóźnienia. Ile można czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, już nawet lipiec się zaczyna... ku**a! (sorka) dawać patcha, wakacje są a ja pykam w GTAIII. Jak coś obiecujecie to to realizujcie, to już lepiej nic nie mówić a nie kłamać, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> gram.pl robi sobie z nas jaja. Nawet nie chcą sie przyznać, że mają opóźnienia!!!

Wybacz, ale nawet na stronach Atari nie ma patcha do angielskiej wersji, więc to nie jest wina CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować