Zaloguj się, aby obserwować  
TheGrim

projekt Hakara

2 posty w tym temacie

Ostatnio szukalem w necie czegos oryginalnego co nie byloby zwyczajna sieczka i wpadlem na projekt "Hakara". Z tego co sie dowiedzialem ma on zaledwie kilka dni (to widac np. po szacie graficznej).
Nie jest to napewno mmorpg ani zadna z gier przez przegladarke, nie wiem nawet czy w ogole mozna to zaliczyc to gier, ale pomysl mi sie wydaje calkiem niezly wiec postanowilem napisac wam o tym, ale do rzeczy.
Hakara jest to "gra" na zasadzie opowiadania. Wyznaczonych bedzie 8 (narazie jest 3) graczy-pisarzy, ktorzy prowadzic beda swoja postac przez karty opowiadania. Wydaje mi sie, ze jest to swietna alternatywa dla klikania ciaglego w myszke :] W wolnym czasie (np w tramwaju, autobusie) mozna usiac i wymyslic kolejne linijki swojej historii.Wszystko zostanie utrzymane w klimacie Akiry czy nawet Heroes (losy bohaterow wkoncu sie polacza).

Stworcy tego dziela czekaja na wasze zglaszanie sie do tego projektu (przydalby sie jakis utalentowany grafik, ktory by popracowal nad szata graficzna) pod nr gg: 1777034

http://www.hakara.xt.pl/

I mam nadzieje, ze nie uslysze tutaj bardzo wielu obrazliwych uwag bo jak podkreslilem wczesniej to NIE JEST GRA :) wiec jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz :P Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować