Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 10:39, Los Emilos napisał:

> No to i ja skorzystam ;D gra juz zamowiona ;D heh

No to jak będziesz wiedział co nie co o grze to zapraszam na forum http://bw.gry-online.pl/phpBB2/
, można tu się umawiać na sparingi w sieci.


OK ale nie stety nie skorzystam bo mam iPlusa ;/ moze kiedys ale dzieki :) a co do tego 2 posta to z chęcią skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:23, miodus napisał:

OK ale nie stety nie skorzystam bo mam iPlusa ;/ moze kiedys ale dzieki :) a co do tego
2 posta to z chęcią skorzystam:)


Jeśli masz prędkość ściągania te 10KB/s to możesz już spokojnie w B&W pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:07, Los Emilos napisał:

> OK ale nie stety nie skorzystam bo mam iPlusa ;/ moze kiedys ale dzieki :) a co
do tego
> 2 posta to z chęcią skorzystam:)

Jeśli masz prędkość ściągania te 10KB/s to możesz już spokojnie w B&W pograć.


Zobacze co da sie zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 15:26, czapla56 napisał:

/.../
To w jedynkę B&W da się grać po sieci? Nie wyciągałem tej gry z półki przez dobre kilka
lat i nawet nie wiem... ;)


Dzisiaj niestety serwery od B&W są zamknięte ale można w pełni legalnie używać Hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie na temat ale czy moze wiecie czy w nowej soli jest jakis albo sa jakies slkepy z grami byłem w empiku w zielonej i tam nic ciekawego pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 17:31, Mate0 napisał:

wiem ze nie na temat ale czy moze wiecie czy w nowej soli jest jakis albo sa jakies slkepy
z grami byłem w empiku w zielonej i tam nic ciekawego pustki

Jeśli gry są drogie to polecam zamawiać je przez internet bo zawsze się coś zyskuje a z przesyłką wychodzi niewiele drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh no i przesylke anulowano bo nie maja juz tej gry;/ coz wiece moze gdzie jeszcze moge kupic ta gre w polskiej wersji jezykowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę sobie teraz kupić kartę GF6600GT lub jak da radę GF6800GS i zastanawiam się jak na tych kartach wygląda Black & White 2. Widać jest sierść chowańców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:51, Los Emilos napisał:

Mam ochotę sobie teraz kupić kartę GF6600GT lub jak da radę GF6800GS i zastanawiam się
jak na tych kartach wygląda Black & White 2. Widać jest sierść chowańców?


Kupuj GF6800GS, nie kupuj GF6600GT, w szczególności z 128mb. Kiedy miałem starego kompa to myślałem, że po zakupie tej karty w końcu pogram na full detalach. Skończyło się tym, że miałem tą samą grafikę jak przy GF4200Titanium...na dodatek popowstawało więcej buraczków graficznych (poszukaj w tym temacie mojego posta, screena zapodałem aż). Owszem na full detale wyświetli...ale pokaz slajdów gwarantowany. A futro będzie, choć nie tak gęste jak na full detalach, ale będzie...zresztą obejrzyj w tym temacie moje screeny i zobaczysz jak to wygląda...bo jak wspomniałem, kupno GF6600GT 128mb umożliwiło mi włączenie gry na full detalach, ale poprawiło płynności gry, a tak to grafikę miałem jak przy GF4200Ti ;p, czyli średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan moze pomożecie ?
1. Gram jako zły Bog chcialbym zeby moj chowaniec miał zły wyglad ale musze kazac mu byc zły dla wiesniakow czy tez nie?
2. Jak przejsc 3 swiat tam gdzie jest moj chowaniec uwieziony jaka jest najlepsza taktyka na podbijanie wiosek??
Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w B&W na laptopie? Mam właśnie z tym problem gdyż gra zawiesza się na początku i następuje paraliż systemu nic się nie da z tym zrobić aż bateria padnie :/ a to dziwne bo laptop z wysokimi ustawieniami nakierowany na granie, więc gdzie tkwi problem? B&W mam od paru i dni i wychodzi na to że kasa poszła w błoto a na stacjonarnym PC z XP gra nie chce nawet odpalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 18:49, Vampirella napisał:

Gra ktoś może w B&W na laptopie? Mam właśnie z tym problem gdyż gra zawiesza się na początku
i następuje paraliż systemu nic się nie da z tym zrobić aż bateria padnie :/ a to dziwne
bo laptop z wysokimi ustawieniami nakierowany na granie, więc gdzie tkwi problem? B&W
mam od paru i dni i wychodzi na to że kasa poszła w błoto a na stacjonarnym PC z XP gra
nie chce nawet odpalić :(


Ja gram i nie miałme zadych problemow moze jest jakis problem z plyta skoro nawet na PC nie chciala sie odpalic sprobuj zainstalowac u jakiegos znajomego jesli to nie pomoze zgłos no to sprzedawcy i moze kase odzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś przypomnieć jak się omijało mapę??
Chodzi mi o to, że gra mi się wiesza na pierwszej mapie tuż po nauce sterowania.
Już kiedyś tak miałem i ominąłem pierwsza krainę niestety nie pamiętam jak.
Wiem, że 1,2 i 3 wyspę da się pominąć, tylko nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 18:31, Abok napisał:

Czy mógłby mi ktoś przypomnieć jak się omijało mapę??
Chodzi mi o to, że gra mi się wiesza na pierwszej mapie tuż po nauce sterowania.
Już kiedyś tak miałem i ominąłem pierwsza krainę niestety nie pamiętam jak.
Wiem, że 1,2 i 3 wyspę da się pominąć, tylko nie wiem jak.


Chodzi tobie o Black&White 2 czy 1? Do obu potrzebujesz patch 1.1 (on zawsze dodaje ominięcie 1 wyspy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 21:09, Los Emilos napisał:

> Czy mógłby mi ktoś przypomnieć jak się omijało mapę??
> Chodzi mi o to, że gra mi się wiesza na pierwszej mapie tuż po nauce sterowania.

> Już kiedyś tak miałem i ominąłem pierwsza krainę niestety nie pamiętam jak.
> Wiem, że 1,2 i 3 wyspę da się pominąć, tylko nie wiem jak.

Chodzi tobie o Black&White 2 czy 1? Do obu potrzebujesz patch 1.1 (on zawsze dodaje ominięcie
1 wyspy).


Chodzi o 2, tylko gdzie sprawdzić jaka to wersja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować