Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Chipsy - temat ogólny

2258 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 18:38, Linux M napisał:

No, Cheetosy, to raczej są kukurydziane (mogę się mylić).
Z ziemniaków są robione tzw. plasterki, płaskie chipsy (Lays).

Wisz jest w tym trochę prawdy, to zalezy jak na to patrzeć ;) Chyba wyślę maila do firmy Cheetos z zapytaniem z czego robią swoje chipsy ;P Ciekawe co odpowiedzą ?

Dnia 10.06.2007 o 18:38, Linux M napisał:

Przynajmniej ja tak dzielę ;)

Mnie to tam najmniej odchodzi, no bo co to za róznica z czego jest zrobiony chips? Kartofle, kukurydziane? E tam... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Bekonowo, Czosnkowo Serowe,Ketchupowe, a tak naprawdę uwielbiam wszystkie...Najlepsze (dla mnie)
to:

1.O smaku Kurczaka
2.Bekonowe
3.Majonezowe
4.Reszta !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczesciej kupuje chipsy marki ''TESCO'' ewentualnie ich odpowiednik z REALA, jesli chce mi sie isc daleko do supermarketu zadowalam sie Starami z osiedlowego sklepiku. Najczesciej biore paprykowe, im pikantniejsze tym lepsze. Drozszych nie kupuje, moj chamski smak i tak nie wykazuje roznicy. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2007 o 18:50, PapaJaguar napisał:

1.O smaku Kurczaka
2.Bekonowe
3.Majonezowe
4.Reszta !!! :D


Hmm majonezowych jeszcze nie jadłem i się z nimii nie spotkałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyszne...:) naprawde pyszne nie ma co :) takie zielone opakowanie i napis: Polskie Chipsy Majonezowe

sprzedają paczke o wielkości tych dużych Crunchipsów za 1,50 świetny układ i dobrze na tym zarabiają :) po dostawie te Chipsy schodzą u nas w sklepie po 3 dniach z półek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:57, PapaJaguar napisał:

Pyszne...:) naprawde pyszne nie ma co :) takie zielone opakowanie i napis: Polskie Chipsy Majonezowe


sprzedają paczke o wielkości tych dużych Crunchipsów za 1,50 świetny układ i dobrze na tym
zarabiają :) po dostawie te Chipsy schodzą u nas w sklepie po 3 dniach z półek :)



E tam lepsze chipsy są ze słowacji ;d tylko nie moge jeszcze na sos do chipsów trafić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to sklep o nazwie Chipsy powinien być :) Sprzedają Chipsy 63 rodzaje smaków 30 różne firmy...
16 Sosów do chipsów...
Takie paczki robi Crunchips wiesz chipsy sos itp. u mnie są 3 firmy które to robią Crunchips i jeszcze jakieś dwie :) sprzedają razem wzięte 13 takich :D Człowieku niebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:04, PapaJaguar napisał:

U mnie to sklep o nazwie Chipsy powinien być :) Sprzedają Chipsy 63 rodzaje smaków 30 różne
firmy...
16 Sosów do chipsów...
Takie paczki robi Crunchips wiesz chipsy sos itp. u mnie są 3 firmy które to robią Crunchips
i jeszcze jakieś dwie :) sprzedają razem wzięte 13 takich :D Człowieku niebo :D



Chciałbym tam wejść <mniam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:04, PapaJaguar napisał:

U mnie to sklep o nazwie Chipsy powinien być :) Sprzedają Chipsy 63 rodzaje smaków 30 różne
firmy...
16 Sosów do chipsów...
Takie paczki robi Crunchips wiesz chipsy sos itp. u mnie są 3 firmy które to robią Crunchips
i jeszcze jakieś dwie :) sprzedają razem wzięte 13 takich :D Człowieku niebo :D



ta a ja u mnie na osiedlu widzę tendencję ku zanikowi Chipsów i już teraz to już praktycznie tylko Laysy zostają i ze 2 smaki Starów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak!! :D A kto by nie chciał każdy "smakosz chipsów" chciałby tam wejść :) A ceny jakie tanie?

Awesome ---
A czemu tak? Czyżby nikt nie kupował Chipsów u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:08, awesome napisał:

ta a ja u mnie na osiedlu widzę tendencję ku zanikowi Chipsów i już teraz to już praktycznie
tylko Laysy zostają i ze 2 smaki Starów.



Biedaczek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:10, PapaJaguar napisał:

Tak tak!! :D A kto by nie chciał każdy "smakosz chipsów" chciałby tam wejść :) A ceny jakie
tanie?

Awesome ---
A czemu tak? Czyżby nikt nie kupował Chipsów u ciebie?



No własnie nie wiem. Może to sklepy chcą zmusić do zaprzestania ich jedzenia? Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może chcą ale to twój wybur czy jesz chipsy czy nie i sklepy powiny je psrzedawać a jak nie to przywieźdź dal ciebie specjalnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam wszystkie Lays i Crunchipsy dobre są też Chio o orientalnych smakach. Mniam mógłbym je jeść bez końca :D a tak naprawdę to mogę żreć wszystkie chipsy, one uzależniają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:28, Marcelpol napisał:

uwielbiam wszystkie Lays i Crunchipsy dobre są też Chio o orientalnych smakach. Mniam mógłbym
je jeść bez końca :D a tak naprawdę to mogę żreć wszystkie chipsy, one uzależniają :D



Uzależniają i to jak. Ja jak nie zjem chociaz jednej paczki na 2 dni to nie mogę wytrzymać. A orientalne smaki też lubię i bardzo chciałbym zobaczyć takie smaki pod flagą STARÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 20:28, Marcelpol napisał:

uwielbiam wszystkie Lays i Crunchipsy dobre są też Chio o orientalnych smakach. Mniam mógłbym
je jeść bez końca :D a tak naprawdę to mogę żreć wszystkie chipsy, one uzależniają :D


Coś o tym wiem :/ ale crunchipsów nie lubie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narkotyki :) ja jem tak dużą paczke na 3 dni :) to wystarcza :) a gdy nie zjem boli mnie głowa nie wiem czemu...dziwna sprawa...a tego wcale nie żałuje :) pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować