Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2006 o 15:23, morthi napisał:

> Ta, jeśli komuś eMule działa!Mi nie działą nawet DC++ ! :(

czemu Ci emule nie dziala ? moze masz cos zle skonfigurowane :)

Porpstu nie mam pełnego podłączenia NETu, będzie w przyszłym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ściągło:( I jak myślicie?? Tak nie działa. Teraz moge zapomnieć o ściąganiu przez te dama herosa już nerwostrade zablokują i będę ściągał tak tylko że 0,4KB/s:(::(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem!!Niech gram.pl zrobi drugi server!He, he......o czym ja mówie :(, to było niemożliwe by wydali demo na czas, więc o serwie mowy nie ma . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieee no. Szlag może człowieka trafić. Zamówiłem sobie Chronicles of Riddick. Dzisiaj około 13 przyszła. A ja sobie jechałem po demo Heroesa5. No i 7 kilo w jedna strone, 7 kilo w drugą. Po drodze wziąłem paczke z gra. W domu otwieram a tu dodatkowy dysk z demem Heroesa5. :) Myślałem, że padne. Tera mam "oryginalne" demo i wiszę kumplowi płytke. :P Co jak co ale gram.pl umie robić niespodzianki. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:30, VaRIaT napisał:

Nieee no. Szlag może człowieka trafić. Zamówiłem sobie Chronicles of Riddick. Dzisiaj około
13 przyszła. A ja sobie jechałem po demo Heroesa5. No i 7 kilo w jedna strone, 7 kilo w drugą.
Po drodze wziąłem paczke z gra. W domu otwieram a tu dodatkowy dysk z demem Heroesa5. :) Myślałem,
że padne. Tera mam "oryginalne" demo i wiszę kumplowi płytke. :P Co jak co ale gram.pl umie
robić niespodzianki. :]


A polskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:30, VaRIaT napisał:

Nieee no. Szlag może człowieka trafić. Zamówiłem sobie Chronicles of Riddick. Dzisiaj około
13 przyszła. A ja sobie jechałem po demo Heroesa5. No i 7 kilo w jedna strone, 7 kilo w drugą.
Po drodze wziąłem paczke z gra. W domu otwieram a tu dodatkowy dysk z demem Heroesa5. :) Myślałem,
że padne. Tera mam "oryginalne" demo i wiszę kumplowi płytke. :P Co jak co ale gram.pl umie
robić niespodzianki. :]

A demem ANG, czy PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:29, Tokagero napisał:

Już wiem!!Niech gram.pl zrobi drugi server!He, he......o czym ja mówie :(, to było niemożliwe
by wydali demo na czas, więc o serwie mowy nie ma . :(


Powinni sie do tego lepiej przylozyc mogliby dac chociaz ze 3 rozne serwery jak na oficjalnej stornie herosa gdzie demo angielskie lecialo z transferem ponad 300 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:26, BlackBomb napisał:

Mi się ściągło:( I jak myślicie?? Tak nie działa. Teraz moge zapomnieć o ściąganiu przez te
dama herosa już nerwostrade zablokują i będę ściągał tak tylko że 0,4KB/s:(::(:(:(:(:(:(:(



A jaka wielkosc ma to Twoje sciagniete demo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:33, pavick napisał:

> Mi się ściągło:( I jak myślicie?? Tak nie działa. Teraz moge zapomnieć o ściąganiu przez
te
> dama herosa już nerwostrade zablokują i będę ściągał tak tylko że 0,4KB/s:(::(:(:(:(:(:(:(



A jaka wielkosc ma to Twoje sciagniete demo ??


690,98 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:36, Tokagero napisał:



_________________ _______________
.........
.......
.........
.......
......... _________________________ .......
.........
.....


Czy to są twoje myśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:39, szczelny napisał:

-------------- to jest śmierć serwera

Masz racje :( server jest --------------------------------------------------- ______ --------------------

______ to jest server żyjący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:32, Tokagero napisał:

> Nieee no. Szlag może człowieka trafić. Zamówiłem sobie Chronicles of Riddick. Dzisiaj
około
> 13 przyszła. A ja sobie jechałem po demo Heroesa5. No i 7 kilo w jedna strone, 7 kilo
w drugą.
> Po drodze wziąłem paczke z gra. W domu otwieram a tu dodatkowy dysk z demem Heroesa5.
:) Myślałem,
> że padne. Tera mam "oryginalne" demo i wiszę kumplowi płytke. :P Co jak co ale gram.pl
umie
> robić niespodzianki. :]
A demem ANG, czy PL ?


ANG. Oba i to od kumpla i to na DVD od CDP. Polskie bedzie pewnie w późniejszych wydaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... to dlatego tak schodzi, bo zajmuja sie tloczeniem plyt czegos co juz wiekszosc ludzi ma a nie powazniejszymi rzeczami. Dlatego takie sytuacje jak dzis i kilka dni wczesniej beda sie nadal zdarzac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 15:30, VaRIaT napisał:

Nieee no. Szlag może człowieka trafić. Zamówiłem sobie Chronicles of Riddick. Dzisiaj około
13 przyszła. A ja sobie jechałem po demo Heroesa5. No i 7 kilo w jedna strone, 7 kilo w drugą.
Po drodze wziąłem paczke z gra. W domu otwieram a tu dodatkowy dysk z demem Heroesa5. :) Myślałem,
że padne. Tera mam "oryginalne" demo i wiszę kumplowi płytke. :P Co jak co ale gram.pl umie
robić niespodzianki. :]



Farciarz z Ciebie ;), żeby mi demko chodziło( to się okaże około 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować