Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapraszamy do Szczecina na turniej PES-a!

27 postów w tym temacie

Ja szykuję się na turniej PES-a w Elblągu, który odbędzie się we wrześniu. :-) Pojechałbym do Szczecina, ale nie mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się zrobić taki turniej w Łodzi.A tak na marginesie chciałem powiedzieć,że powinno się też organizować turnieje dla graczy Pc.Ja np. nie umiem grać w pro evo na padzie,gram tylko na klawiaturze,pewnie większość powie,że tak się nie da grać i w ogóle,ale szczerze mi idzie całkiem całkiem,nie wykonam tylko jednego triku - obrót z piłką o 360 stopni,a tak to gra się całkiem przyjemnie.Tak więc,może jakiś turniej dla graczy w Pro evo na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreeeeescie jakas impreza pod patronatem gram.pl w Szczecinie. Ile ja sie na to naczekalem. :) Co prawda nie przepadam za grami sporotwymi, ale doceniam fakt, ze wrescie dla odmiany growa impreza jest w Szczecinie organizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, fajnie fajnie że mamy turniej w Szczecinie ale co z tego skoro CDP zamierza pominąć miasto Szczecin podczas eliminacji do MP w PES6...wierzę jednak że to tylko złe pogłoski i eliminacje u nas się odbędą!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeeee..... :( Przeoczyłem ten turniej, kurde...Ale mam nadzieję że eliminacje MP się u nas odbędą, bo ja się szykuje już od dłuższego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować