Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

iPhone'y idą jak ciepłe bułeczki

29 postów w tym temacie

Sam korzystam z HTC Artemis (O2 Orbit) - sprawdza sie jako player, aparat, przeglądarka www, notatnik, GPS, telefon, planer, kalkulator i wiele innych rzeczy. Jedyny problem to, to, że nie wyjdę z tym na ulice w Polsce - ten sam problem dotyczyć będzie iPhone. No i zgadzam sie z tymi, którzy nie widzą jakiejś ogromnej rewolucji w pojawieniu się nowego urządzenia. Jest z pewnością kilka nowych opcji, które zapewne z czasem znajda się też na handheldach korzystających z Windows Mobile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 15:21, VolfPL napisał:

jeśli powiesz "iriver", ludzie spytają ciebie "co to za odtwarzacz?"
jeśli powiesz "ipod" ludzie powiedzą "masz ipoda? ale chyba nie jesteś snobem?" ;p


Nie prawda iriver jest równie znany.
Ipod to lipa i wcale nie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apple jako firmę b. lubię, myślę nawet nad kupnem jakiegoś iPoda :)
A co do iPhone''a ... Marzenie normalnie, raz, że to Apple - czyli hit - , a dwa, że ja wprost uwielbiam touchscreena ^^
Może kiedyś, oj może... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:58, Gol Galad napisał:

hehe... gdybyscie widzieli 2 kolesi co sie bilo o ostatnio egzemplarz iPhone''a w J&R :D

Nie - nie widzieliśmy, może byś przedstawił jakiś link?
A z tego co mi wiadomo, to z dostaniem iPhone''a w USA nie ma problemu - tzn. że Apple wyprodukowała bardzo dużą ilość urządzeń. A na dodatek, są one sprzedawana w 2 wersjach.
I jeszcze jedna informacja - w poprzednim newsie, o iPhone''ach była mowa że wszyscy pracownicy firmy Apple dostaną po telefonie, z większą pamięcią na pokładzie. To dowodzi, że nie brakuje tych urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:46, balduran2 napisał:

A z tego co mi wiadomo, to z dostaniem iPhone''a w USA nie ma problemu - tzn. że Apple wyprodukowała
bardzo dużą ilość urządzeń. A na dodatek, są one sprzedawana w 2 wersjach.


jest problem... w piatek i sobote to owszem dalo sie kupic w apple stores jak komus kolejki nie zawadzaly. at&t sie wypstrykalo od razu a nikt inny tego nie mial. na chwile obecna w calej Kalifornii tylko dwa apple stores maja jeszcze telefonik na stanie i to wersje 4gb. pozostale 12 juz dawno jest out of stock i przez nastepne 2-3 tygodnie moze byc bryndza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować