Zaloguj się, aby obserwować  
Sephirothh

Problem z kopalnią

12 postów w tym temacie

gram w gothica 2 od 3 dni i poszlem do garonda po dowody którypowiedzial że mam isc do trzech kopalni poszlem do drugiej obok starej wieży xardasa i powiem szczerze boje sie tam wejsc powiedzcie mi co mnie tam czeka mam małą chorobe serca jak sie przestrasze to moge kipnac;/ ledwo przeszlem 1 prosze o pomoc i prosze o niewysmiewanie sie ze mnie ze ledwo przeszlem gothica 1 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze boje sie tam wejsc powiedzcie

Dnia 19.07.2007 o 12:37, Sephirothh napisał:

mi co mnie tam czeka mam małą chorobe serca jak sie przestrasze to moge kipnac

nie znam tej gry, ale jak masz coś nie tak z sercem to nie ryzykuj, czasami w grach można się czegoś przestraszyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:42, Sephirothh napisał:

tak wiem ale mnie ta gra tak wciagnela ze siedze conajmie 3 godziny jak nie 4 godziny dzinnie

no tak, ale wiesz to mogą byc Twoje ostatnie godziny, chyba lepiej pożyc dłużej niż zagrac w grę
kłopoty z sercem to nie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:44, Sebo7 napisał:

> tak wiem ale mnie ta gra tak wciagnela ze siedze conajmie 3 godziny jak nie 4 godziny
dzinnie
no tak, ale wiesz to mogą byc Twoje ostatnie godziny, chyba lepiej pożyc dłużej niż zagrac
w grę
kłopoty z sercem to nie żarty

wiem ze to nie zarty ale powiedzialem ze mam male problemy z sercem prosze powiedziec co mnie tam czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:47, Belmundo napisał:

Stado pełzaczy

dzieki a jak juz wiem co mnie tam czeka to mam kolejne pytanie jak wejde dalej w glab tej kopalni to spotkam paladyna ktory dowodzi tymi kretami czy wszyscy polegli??
gram na kodach bo z moim sercem jest ciezko przejsc gre
:p wpisalem tylko trzy kody niesmiertelnosc szata xardasa i duze mogiczne ostrze na smoki z gory dziekki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować