Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Painkiller - Czarna Edycja - okiem Siwego

70 postów w tym temacie

Mam takie pytanie. Ten wątek był juz omawiany, ale nie do końca go zrozumiałem, otóz w tej czernej edycji painkiller jesy w wersjii 1.64 ( najnowszej mam nadzieję) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEŻELI CHODZI O PROBLEM Z PRĘDKOŚCIĄ gry. Również zakupiłem PK Czarną Edycję. Problem z szybkością działania gry rozwiązałem starym ale lubianym przez wielu miłośników "starych" gier programem Cpugrab. Odpalacie go, ustawiacie obciążenie procka na 100% (w przypadku dualcore) i gierka chodzi już ok. Bynajmniej u mnie to rozwiązanie działa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 17:35, Frogger2048 napisał:

Zakupiłem tę czarną edycje i mam problem, gierka chodzi o wiele za szybko i nie chodzi
mi tutaj o ilosc fps, ale o ogolna predkosc gry (predkosc poruszania sie, poruszania
sie przeciwnikow, widac to chocby po tym jak uplywa czas na zegarze gry...1 normalna
sekunda to 3 sekundy w grze:/ za cholere sie grac nie da, a ponoc miala byc ta wersja
przystosowana pod nowe komputery...widac jak zostala przystosowana!! Moze jest jakis
patch albo ktos wie co zrobic.

Moj komp (Ath x2 4200, gf 8600 gts) takze zadne cudo



mam podobny problem, kiedy kupiłem grę nic nie wskazywało na to ze coś źle będzie chodzić wręcz przeciwnie gierka ładnie śmigała po przejściu całej gry odłożyłem ja na półkę by któregoś dnia znów po nią sięgnąć a tu zonk tak jak kolega cala gra poruszała się w zastraszającym tempie wogole nie dało się grac
korzystając z li http://www.dreamcatchergames.com/dci/support/...tches/pk.php sciaglem pacz 1.64 i odwróciło się wszystko o 180 stopni gra tak mi zwolniła ze jeden skok postaci w gore wraz z opadnięciem trwa dobre kilka sekund dodatkowo straciłem dźwięk i polska wersje gry zna ktoś linka innego który by to wyprostował bo ja znaleźć nie mogę
z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej nie wiem o co chodzi.
Ładnie pięknie gram w painkillerka.... no i się w jednym miejscu zawiesiłam
obecnie jestem na etapie zamku w tym miejscu, gdzie są kręcone schody
OK
zabiłam wszystkie potwory a kompas pokazuje mi że jeszcze nie wszyscy pożegnali się z tym światem więc szukam. Ze 30 razy obleciałam górę i dół i nic a przejścia są nadal zamknięte.
nie wiecie jak dalej przejść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odkopuje się starych tematów, a już na pewno nie niusów... :( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3082&u=625 tutaj szybciej i lepiej pomogą

Dnia 26.02.2010 o 20:26, LordSalazar napisał:

nie wiecie jak dalej przejść???

Hmm... nie pamiętam tego poziomu, dawno grałem w Painkillera... opisz dokładniej ten problem, a spróbuję pomóc w odpowiednim temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Frogger2048.
Musisz uruchomić PK w zgodnosci z Windowsem .
Zeby tak zrobic dajesz na ikone gry ppm właściwości/zgodność/tryb zgodności i tam ustaw windowsa.
Ja mam xp 2000 i mam włączone ze zgodnością z win 98 i działa świetnie.
A jeżeli zrobisz i nie zadziałą to sproboj jeszcze raz.
Ja też tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować