Zaloguj się, aby obserwować  
Stiffy

Nie karmić Trolla!

24 postów w tym temacie

Temat przeznaczony przeciw trollingowi.

Jest to temat dyskusyjny, a odpowiadać w nim będziemy na pytania:

Jak walczyć z Trollem?
Czym się charakteryzuje Troll?
Skąd się biorą Trolle? etc.

Na początek umieść obraz w załączniku na gramsajcie by wspomóc naszą akcję.

Artykułami z jakich warto skorzystać przed dołączeniem do naszej akcji to:
http://www.trolling.pl/
http://poewiki.org/index.php/Troll
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
http://ftp.de.sinuspl.net/pub/docs/klasyfikacja_troli.htm

20070727111723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trolle biorą się z gier RPG, cRPG bądź MMORPG.
Troll charakteryzuje się umaszczeniem sierści-brązowa lub czarna, jest duży lecz powolny, jest bardzo silny.
Jeśli go zobaczysz-uciekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:19, Forgotten napisał:

Heh miło, że założyłeś temat o sobie.


Aleś jesteś miły.

Pierwszy Troll do kolekcji.

Spełniasz połowę warunków na podanych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:19, Sarturias napisał:

Trolle biorą się z gier RPG, cRPG bądź MMORPG.
Troll charakteryzuje się umaszczeniem sierści-brązowa lub czarna, jest duży lecz powolny, jest
bardzo silny.
Jeśli go zobaczysz-uciekaj!

Spotkasz je również oglądając film lub czytając książkę...ale lepiej w grach można je wtedy zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:29, stiffyone napisał:

> > http://www.trolling.pl/
> > http://poewiki.org/index.php/Troll
> Rotfl, sypiesz linkami nawet do nich nie zaglądając xD
> - te dwa pierwsze dotyczą połowu ryb xD

Tak wiem o tym, a właśnie podałem je po to by przybliżyć wam historię trollingu.

Haha, weź mnie nie rozśmieszaj to nie ma nic wspólnego z Trollem dotyczącym RPG-ów, książek czy innych dzieł...przyznaj się, że nie sprawdziłeś linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:29, stiffyone napisał:

Tak wiem o tym, a właśnie podałem je po to by przybliżyć wam historię trollingu.

Buahaha, świetne tłumaczenie. Może nam spróbujesz wmówić, że to temat o rybołówstwie? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 11:31, Sarturias napisał:

Haha, weź mnie nie rozśmieszaj to nie ma nic wspólnego z Trollem dotyczącym RPG-ów, książek
czy innych dzieł...przyznaj się, że nie sprawdziłeś linków.

Teraz to ty się ośmieszyłeś.:P Temat ten jest o trollach w znaczeniu "dzieci Neostrady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram akcję . Skąd biorą się trolle ?? Często( nie zawsze, nie obrażam tu nikogo ) to dzieci które dostały internet i chcą pokazać kolegom jacy oni to czadowi i bluzgają na innych a oni( inni forumowicze ) nic mu nie mogą zrobić. Jak walczyć ?? Ignorować po jakimś czasie dany troll będzie ziirytowany tą sytuacją i pójdzie ( niestety ) denerwować kogoś innego . Czym się się charakteryzuje troll ?? Tutaj szeroki zakres czasami jest to duża ilość wulgaryzmów,czasami nieznajomość "ordograpii" nie można opisać trolla każdy jest inny.
Pozdrawiam
Ubq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2007 o 11:32, ShadowG napisał:

Teraz to ty się ośmieszyłeś.:P Temat ten jest o trollach w znaczeniu "dzieci Neostrady".


Nie tylko - temat jest o histoiri trollingu i o wielu, wielu, wielu innych Trollach od fantastyki na rzeczywistości kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Forumowicze, Towarzysze. Trzymajmy się tematu. Nie zgrywajcie się ze stiffyiego bo zaraz tu mod wpadnie i urządzi Wietnam. Tak więc trzymajmy się tematu.
Jak sobie radzić z Trollem ?? Bardzo prosto, powtarzamy bo będzie trudne słówko. Nalezy go Ig-No-Ro-Wać
Tak drogie dzieci należy trolle ignorować. Czemu ?? Bo one żerują na zbulwersowanych forumowicz. Tak długo jak ktoś będzie z nim dyskutował/wykłócał się, tak długo Troll będzie miał ubaw. Totalnego go zignorowanie i zostawienie na pastwę moderatorów jest najskuteczniejszą i (dodajmy, dla panów sadystów :-]) najokrutniejszą metodą radzenia sobie z nim, gdyż pozbawia się go wszelkiej perwersyjnej przyjemności "korzystania" z forum.
Tyle mojej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:32, ShadowG napisał:


> Haha, weź mnie nie rozśmieszaj to nie ma nic wspólnego z Trollem dotyczącym RPG-ów, książek

> czy innych dzieł...przyznaj się, że nie sprawdziłeś linków.
Teraz to ty się ośmieszyłeś.:P Temat ten jest o trollach w znaczeniu "dzieci Neostrady".

WOW ?? Serio ? No co ty?? Przecież to się wie. Po prostu te linki --(trolling, cośtam,)-mają całkiem inny sens do tu założonego. RPG-owe gumitrolle to tylko taki przykład. Tak poza tym to ten temat jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trolle mają duże szare tyłki i jak puszczą bąka to otrówają pobliskie wsie :P tak poważnie to więkżość ludi co gra w gothica wie dużo o tych wielkich grubasach np:to że są to głupie mięśniaKI i śmierdzą jak czesio ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:36, Sarturias napisał:

Tak poza tym to ten temat jest do bani.


To nie musisz się wypowiadać, a było parę zasad w regulaminie, że jeżeli nie masz nic do powiedzenia, nie wypowiadaj się.

Teraz do wszystkim mających zamiar mnie obrazić - jeżeli nie macie co robić i tylko krytykować innych to nie miejcie pretensji, że będę ignorował wasze wypowiedzi, a zajmie się nimi ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troll jest dziki troll jest zły troll ma bardzo ostre kły kto spotyka w lesie trolla ten na drzewo szybko niech zmyka.(Pioseneczka o trollu.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 11:40, stiffyone napisał:

> Tak poza tym to ten temat jest do bani.

To nie musisz się wypowiadać, a było parę zasad w regulaminie, że jeżeli nie masz nic do powiedzenia,
nie wypowiadaj się.

Teraz do wszystkim mających zamiar mnie obrazić - jeżeli nie macie co robić i tylko krytykować
innych to nie miejcie pretensji, że będę ignorował wasze wypowiedzi, a zajmie się nimi ktoś
inny.

Po to zakładasz temat, by ktoś wypowiedzieć się mógł, a nie po to byś tylko ty walił swoimi argumentami przeciwko "trollingowi" (hehe) na prawo i lewo.

PS: jak byś nie zauważył to już się wypowiedziałem na temat trolli, a tak na poważnie (dzieci NEO kłaniaja się) to takich ludzi trzeba ignorować bo wtedy to co robią szybko im się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować