Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - wejściówki już dzisiaj

247 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 14:59, Pesleague.pl napisał:

panowie nie ma co sie kłócić i rozładowywać na siebie....oni nas załatwili po prostu przemilczmy
ten policzek



masz zupełnie rację
życzę wszystkim co czekali jak ja od wczoraj żeby się zapisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ryzy813 myślę ze akurat o to się martwić nie musisz, wystarczy abyś tylko ją zamówił. A co do ekipy CDPROJEKT mam nadzieję że wyciągną konkretne wnioski i następnym razem nie będzie takich jaj z organizowaniem, bądź co badź!!, Mistrzostw Polski - samo określenie tego turnieju w ten sposób chyba do czegoś obliguje...

pozdrawiam wszystkich fanów PES''a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to amsz racje co do tych 2 minut a jak nie bede mia lwejsciowki to wbijam na mistrzostwa na rozrube pierdole ich jak nie zdaze zamowic 90 wejsciowek na cala Polske pojebalo ich calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że już można by przestać się burzyć, bo czytanie w co drugim komentarzu tego samego od parunastu godzin robi się nudne. Sytuacja się już wyjaśniła, a że jest jak jest to każdy wie i niech już zachowa wyrzuty dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe wczoraj siedzialem do 4,30 rano i wstalem jakas godzine temu nie no normalnie kpina jak mozna cos takiego nazwac Mistrzostwami Polski przeciez to wiekszosc osob nie bedzie miala szansy Wy chyba oszaleliscie z Cd Projekt na amatorskich turniejach jest wiecej osob To po to wynajmowac Blue i rostawiac stoika zeby niecala setka osob grala a co z reszta?? ja pierdole ale gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I PesTour Awards - turniej z nagrodami on line: (www.xxxx)
dam kilka statystyk:
brało udział
125 osób
ponad 15 000 odwiedzana była strona
na Mircu 138

start turnieju był o ok :20:30
a koniec ok 3 w nocy

i brało udział osoby z największych lig......


a cd projekt...poszło na łatwiznę....trzeba będzie iść w dzień Turnieju i kupić od konika miejscówkę. Jak myślicie po ile będzie chodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd to nie rozumiem jednej rzeczy. Na identyfikatorze będzie imię i nazwisko, a ja bym wolał żeby była ksywa, a nie wiem jak oni to zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale dlaczego cd- projekt nie powiedzial ludziom, że ma zapewnione 30 osób z tego rankingu. http://forum.pes-scena.pl//index.php?showtopic=101
Ciekawe czy ludzie wiedzą, że są równi i równiejsi, bo niby dlaczgo jedni mają dostawać coś "za darmo" a inni nie. Tylko dlatego, ze robiliście sobie turnieje off line i ci sami w koło jeździli!!!! To może jeszcze dajcie Top10 z każdej ligi on line......o to JEST FAIR PLAY W STOSUNKU DO LUDZI!!!!

rozwalasz mnie pesleague.pl, już sam twój nick Maćku mnie rozwala, wszędzie reklama...żal.

mamy 1700 użytkowników, większość aktywnych, więc nie rozsiewaj propagandy. Jak się nie mylę to są Mistrzostwa Polski ONLINE, więc dlaczego ma CDP dawać miejsca ludziom z rankingów offline ? Oni również mogą na nasze turneije jeździć i JEŻDZĄ. Sam mam wielu znajomych z Delty czy też innych klanów online.

Prawda jest taka, że ci żal dupe ściska że to nasze forum ma jakiś wpływa na MP. To z naszej sceny mam oficjalnych Mistrzów i viceMistrzów Polski oraz MISTRZA EUROPY. Pomagała twoja stronka przy jakichś MP ? nie...a od nas ludzie zawsze uczestniczą w tym przedsięwzięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aro, żal mnie dupe ściska, że taki ludek jak ty ma taki poziom kultury i taką wypowiedź......jak masz taki wkład to zrób oficjalny ranking i ogłoś na cd projekt, a nie robisz coś cichaczem bo ja akurat wiedziałem, ale inni nie. A zawsze masz wymówkę jak przegrywasz po sieci, że lagi....tylko 95 procent ludzi nie ma lagów, i dobrze wiesz, że są od tego programy!!!

a jak chcesz wiedzieć to pesleague.pl pedzie robiło PESA na G3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować