Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - wejściówki już dzisiaj

247 postów w tym temacie

Artlight, z tym głucho i ciemno to przesadzaj bo nasza podziemie peoewe jest tak dobrze juz zorganizowane że dla nas MP to tylko dodatek. wcześniej ich nie było i turnieje również czesto mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:39, DeeNAman napisał:

Myślę, że moderatorzy i "organizatorzy" turnieju powinni bardziej zadbać o poziom organizacji zapisów, aniżeli o o "czystość" forum.


Ty może za to zadbasz o porządek w koalicji rządowej? I nie dziw się propozycji - tyle masz z koalicją wspólnego, co ja z tymi wejściówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakas pardodia co tu sie wyprawia. CDProject to jakis chlam, a nie powazna firma. Zaraz ludziom zaczna powazniej nerwy puszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderatorze nie to zebym uwagi prawil ale prosze postarac sie nas zrozumiec... Siedzimy jak osly, krzeselka namsie wbijaja w pewna czesc ciala jakies 48h a problem powstaje za jakies spamowanie .... My chcemy tylko wejsciowki ile mozna czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Panie moderatorze jestem spamerem jakich mało!...
tik tak... chyba jeszcze chyba nikomu z Was panowie tak nie zależało na szybkości połączenia... nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:43, ryzy813 napisał:

panie moderaotr moze pan nas oswiecic i powiedziec kiedy beda te wejsciowki??


Pojęcia zielonego, ani nawet róźowego nie mam. Jestem tylko moderatorem, nie pracuję w CDP - wejściówkami się zatem nie zajmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich oczekujących na rozpoczęcie sprzedaży wejściówek na Mistrzostwa Polski Pro Evolution Soccer 6 CD Projekt informuje, że nastąpi to dzisiaj o 16:30. Za niewielkie opóźnienie wydawca gry najmocniej przeprasza.

ALE KAWAł!!!!!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:45, JeffreJ napisał:

Panie Moderatorze nie to zebym uwagi prawil ale prosze postarac sie nas zrozumiec... Siedzimy
jak osly, krzeselka namsie wbijaja w pewna czesc ciala jakies 48h a problem powstaje za jakies
spamowanie .... My chcemy tylko wejsciowki ile mozna czekac?


No cóż, łączę się w bólu. Mnie się krzesełko wbija w tę samą część ciała, bo muszę pilnować, żeby na forum, na którym porządku pilnuję nie zrobił się chlew.
Współczuję, wierzę, że Wam bardzo zależy na zdobyciu wejściówek, ale moja rola jest inna.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:48, beczka2006 napisał:

Moderator uciekaj z serwisu gram.pl jak wam tak kase wyplacaja jak klientow szanuja to MY ICH
KU**A W DU*IE MAMY I POPROSZE BANA :D:D:D:D:D


Kasy nam nie wypłacają żadnej.
Ostrzeżenie za wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma się co czepiać moderatorów, bo oni naprawdę nic nie wiedzą.
Jak chcecie bluzgać na kogos to raczej na organizatorów- CDP :))))

BTW. Ehhh, mam nadzieje, ze dostane ta wejsciowke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować