Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - wejściówki dostępne!

168 postów w tym temacie

mul88 odpowiadm ci jeżeli ktos ma ps2 gramy na serwerach friendly oczyiście a umawiamy sie na kanale ligowym ircu...podobanie jak na turniech PestourAwards...jak masz jakies pytania zapraszam an gg 6016495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie! Planowałem pojechać i co i gutek! Byłem u babci, wróciłem wczoraj no i teraz, sobie pojadę popatrzyć. :/ O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.esport.pl ---->

Po całym zamieszaniu związanym z organizowaniem Mistrzostw Polski przez CD Projekt, które tak na prawdę są bardzo wielka pomyłką, gracze, a właściwie serwis pesleague.pl postanowił zorganizować własne Mistrzostwa Polski on-line. Udział w zabawie będzie mógł wziąć każdy, kto tylko posiada oryginalny klucz do gry. Osób tych będzie z pewnością więcej niż tych, które wezmą udział w MP organizowanych przez w/w firmę.

Po raz kolejny serwis organizuje wspaniała zabawę dla wszystkich chętnych graczy pokazując przy tym, że wszystko można zorganizować zachowując spokój i rozwagę. Rozgrywki są tworzone przez graczy dla graczy, do tego na zwycięzce czekają nagrody. W zależności od ilości zapisanych będzie ustalony dokładny przebieg rozgrywek, aby zabawą nie rządził przypadek. Zapisy zostaną otwarte za kilka dni, dokładnie w sobotę 11 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować