Zaloguj się, aby obserwować  
gerhard13

Nickelback - temat zespołu

132 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o mnie to czasem lubię posłuchać jako taka odskocznia od szybkiego Power Metalu ale to tylko czasem
Choć wiele moich koleżanek dzięki mnie ten zespół poznało i bardzo się im podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:38, rudolfo napisał:

Trzeba ożywić temat...

Jaka płyta Nickelback podoba się wam najbardziej i dlaczego?

Mi się najbardziej podoba ich pierwsza - Curb. Nie wiem czemu, po prostu najbardziej trafia w mój gust:D. A co od najnowszej płyty, są kawałki niezłe, np. S.E.X., ale też kiepskie, jak np. Gotta Be Somebody. Wogóle po co są te wolne piosenki? Niewiele wolnych w twórczości Nickelback jest naprawdę dobrych, ja wyróżniłbym Savin me. Brakuje w Dark Horse jakiegość kawałka przewodniego, coś, co naprawdę urywa tyłek.
BTW:W Something In Your Mouth podoba mi się moment, kiedy wokalista śpiewa,, pretty little lady with the pretty pink thong
every sugar daddy hittin on her all night long.
doesn''t care about the money she could be with anybody
anybody and the honey wanted you all along", wtedy jest taka muza, jakby zupełnie z innej bajki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:53, Blackgoat napisał:

BTW:W Something In Your Mouth podoba mi się moment, kiedy wokalista śpiewa,, pretty little
lady with the pretty pink thong
every sugar daddy hittin on her all night long.
doesn''t care about the money she could be with anybody
anybody and the honey wanted you all along", wtedy jest taka muza, jakby zupełnie z innej
bajki:P.


Hehe, zgadza się

Mi za to najbardziej się podoba wspomniany "S.E.X" i "If today was your last day "- co za tekst...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 21:50, Lukiwwo napisał:

Choć wiele moich koleżanek dzięki mnie ten zespół poznało i bardzo się im podoba.


Wokalista czy zespół? >:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:19, rudolfo napisał:

> I to i to

Hehe...fajne koleżanki :D

Mam jedną koleżankę, która słucha Nickelback:P. Bo reszta to jakieś Verby, fille albo....Metallica albo SOAD. Serio, serio;). I mieszkam w raczej niedużym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:50, Blackgoat napisał:

> > I to i to
>
> Hehe...fajne koleżanki :D
Mam jedną koleżankę, która słucha Nickelback:P. Bo reszta to jakieś Verby, fille albo....Metallica
albo SOAD. Serio, serio;). I mieszkam w raczej niedużym mieście.


Spoko...każdy kiedyś zrozumie jedno: "Nickelback Rooooocks!!!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 20:27, rudolfo napisał:

Czy znana jest może data koncertu Nickelback w Polsce?


Używając mocy (google''a) widzę, że nie ma czegoś takiego w planach. A koncert Nickelback w Europie w ogóle będzie dopiero 22 maja w Manchesterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:55, Outlander-pro napisał:

> Czy znana jest może data koncertu Nickelback w Polsce?

Używając mocy (google''a) widzę, że nie ma czegoś takiego w planach. A koncert Nickelback
w Europie w ogóle będzie dopiero 22 maja w Manchesterze.


No wiesz, w planach a pewno jest, w końcu to World Tour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:48, rudolfo napisał:

Czy wie ktoś może, co oznacza gest wykorzystywany często przez Nickelback na koncertach?
Np. w 2:39 filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=XzLvWgHe28M&feature=channel_page ?


Eee, no lol przecież to zwykłe \m/, taki gest rockowy ... nic specjalnego nie oznacza, po prostu jest rockowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:00, Outlander-pro napisał:

> Czy wie ktoś może, co oznacza gest wykorzystywany często przez Nickelback na koncertach?

> Np. w 2:39 filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=XzLvWgHe28M&feature=channel_page
?

Eee, no lol przecież to zwykłe \m/, taki gest rockowy ... nic specjalnego nie oznacza,
po prostu jest rockowy.


Aha, thx, nie wiedzialem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to Dark Horse podoba mi się najbardziej ze wszystkich płyt ; p No, może po za All The Right Reasons. Szczerze, to nie za bardzo podobają mi się te "mocniejsze" kawałki. Możecie mnie wyśmiać, ale słucham rocka, punk rocka a do tego popu <lol2> xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 11:48, rudolfo napisał:

Czy wie ktoś może, co oznacza gest wykorzystywany często przez Nickelback na koncertach?
Np. w 2:39 filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=XzLvWgHe28M&feature=channel_page ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mano_cornuta . To powinno rozjaśnić sytuację;). A mnie osobiście wkurza trochę postawa ludzi, którzy nie wiedzą co to a taki gest robią. Cholerne pozerstwo! Zapytasz jakiegoś szczyla, co to wrzucił se fote z tym geścikiem na n-k, to będzie g"". Ech:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nickelback rządzi. ;] Ulubiony mój kawałek to ostatnio "If Everyone Cared". Świetnie grają. :) Z rockiem nie miałem nic wspólnego dotąd, ale odkąd poznałem Nickelbacka, coraz bardziej zastanawiam się nad "przyklejeniem" się do czegoś nowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować