Zaloguj się, aby obserwować  
wybrany4567

Gothic: Mroczne Tajemnice [m]

11 postów w tym temacie

Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu gra sie zawiesza i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie nie zawieszalo? Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:53, wybrany4567 napisał:

Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu gra sie zawiesza
i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie nie zawieszalo?
Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!


przeinstaluj, bo chyba ci jakichś tekstur brakuje. no i jest tu gdzieś cały temat o MT
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:54, castlerock napisał:

> Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu gra sie
zawiesza
> i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie nie zawieszalo?

> Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!

przeinstaluj, bo chyba ci jakichś tekstur brakuje. no i jest tu gdzieś cały temat o MT
pozdr.

Ale mam przeinstalowac cala gre czy tylko ten mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:56, wybrany4567 napisał:

> > Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu gra
sie
> zawiesza
> > i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie nie
zawieszalo?
>
> > Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!
>
> przeinstaluj, bo chyba ci jakichś tekstur brakuje. no i jest tu gdzieś cały temat o MT

> pozdr.
Ale mam przeinstalowac cala gre czy tylko ten mod?


spróbuj najpierw moda
jak nie pomoże to całą grę
tak czy owak- jak ze trzy razy wszystko od nowa robiłem zanim wreszcie chodziło jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:02, castlerock napisał:

> > > Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu
gra
> sie
> > zawiesza
> > > i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie
nie
> zawieszalo?
> >
> > > Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!
> >
> > przeinstaluj, bo chyba ci jakichś tekstur brakuje. no i jest tu gdzieś cały temat
o MT
>
> > pozdr.
> Ale mam przeinstalowac cala gre czy tylko ten mod?

spróbuj najpierw moda
jak nie pomoże to całą grę
tak czy owak- jak ze trzy razy wszystko od nowa robiłem zanim wreszcie chodziło jak trzeba

dzieki sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:53, wybrany4567 napisał:

Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu gra sie zawiesza
i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie nie zawieszalo?
Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!


Ja też miałem ten błąd. Wtedy plik Gothic.rpt ,,wyskoczył'''' z folderu. Spróbuj go usunąć lub przenieść z powrotem. Jeśli to nie pomoże, to przeinstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:45, Don Gringo napisał:

> Mam wielki problem w tej grze, np. jak wchodze do obozu lowcow orkow to odrazu gra sie
zawiesza
> i wyskakuje taka ramka Acces Violation czy cos takiego. co mam zrobic zeby sie nie zawieszalo?

> Czy to wina gry? BLAGAM pomozcie!!!!!!!!

Ja też miałem ten błąd. Wtedy plik Gothic.rpt ,,wyskoczył'''' z folderu. Spróbuj go usunąć
lub przenieść z powrotem. Jeśli to nie pomoże, to przeinstaluj grę.

jak ty to zrobiles to dzialalo wszystko jak nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować