Zaloguj się, aby obserwować  
konarion

Filmy na podstawie gier - Temat Ogólny

8 postów w tym temacie

Jest to temat o filmach stworzonych na podstawie naszych ukochanych gier. Wypowiadajcie się co o nich sądzicie, jakie chcielibyście zobaczyć i czy trzymają poziom i klimat gier komputerwoych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nasz kochany uwe robi takie fajne filmy ze az ludzie tego nie ogladaja :D ale szczerze nie znam dobrego filmu na podstawie gry komputerowej a chcialbym zobaczy Gothica ciekawe jakby im to wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, a jakie to są filmy
Resident Evil, Silent Hill, Tomb Raider
wg. mnie wszystkie co wymieniłem były bardzo dobre i fajnie się je oglądało,
jestem ciekaw jak będzie z Postalem, naszego ulubionego reżysera, pana Boll''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy dobrze wiemy, monopol na większość dzieł komputerowej rozrywki ma niedościgniony w swojej "genialności" Uwe Boll. Te filmy na kanwie takich hitów jak The house of the dead czy Bllodrayne można określić tylko jednym słowem - żenujące. Począwszy od scenariusza w którym najpierw bohater zabija a dopiero potem zagląda do scenariusza po co miał to zrobić, przez plastikowe kostiumy udające potwory, aż na tragicznie słabe występy całkiem znanych aktorów. Ale nie on jeden tak "potrafi". Jak było z Doom''em? Dokładnie tak samo, tylko reżyser inny. Ogólnie to chyba najbardziej podobał mi się Silent Hill, całkiem dobrze trzyma klimat, ale to za mało by mówić, że ten gatunek ma się dobrze. No ale cóż: w przypadku przeniesienia filmów do gry też trafiają się najczęściej babole, a tylko czasem jakas perełka (vide aKroniki Riddicka), także jestesmy kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym filmem, który przychodzi mi do głowy jest...Resident Evil (ale tylko jedynka) .Świetny klimat, doskonała muzyka (w końcu kawałek Rammsteina "Halleluja" na soundtracku), no i dobra gra aktorów sprawiają, że film ten naprawdę warto zobaczyć. Teraz czekam jedynie na film Hitman, ale to dopiero w październiku^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować