Zaloguj się, aby obserwować  
Deadeye

skad sciagnac wowa us?

10 postów w tym temacie

mam cdkey do trialu amerykanskiej wersji wowa, ale nie wiem skad ja sciagnac. nie moge z tych stron ktore sa przeznaczone do tego celu, bo one nie lubia europuy ;p (trial jest przeznaczony dla usa). probowalem na 3d gamers, fileplanet i nic :( wie ktos kto mozna sciagnac te wersje? (moze byc tez europejska, bo chyba wystarczy zamienic wpis w jednym pliku zeby sie z niej robila us)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musisz sciagac specjalnej wersji,wystarczy ta ktora masz(o ile jest spatchowana).Wystarczy podmienic pewne dane w pliku znajdujacym sie w folderze z gra.Jak mi sie przypomni to podam dokladnie co masz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale zapomnialem dodac ze aktualnie ja w ogole nie mam wowa :) po becie wykasowalem moja kopie, i teraz chce ja znow skads sciagnac. znacie chociaz jakies torrenty z nim (ale z oryginalem, bo wiekszosc tych ktore widzialem albo jest spatchowana do jakis pirackich servow, albo sciagala by sie kilka lat...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plytki za 15 zl, zeby grac przez 10 dni? lool ;p nie zartujcie sobie.a o szybkosc transferu sie nie boje, jesli bedzie jakikolwiek seed. a co do pulek sklepowych - gdyby nie abonament nawet bym sie nie zastanawial, tak wciaz sie waham i gram w gw na razie... ale chcialem troche w wowa pograc, tylko tej kopii nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 13:40, Deadeye napisał:

plytki za 15 zl, zeby grac przez 10 dni? lool ;p nie zartujcie sobie.a o szybkosc transferu
sie nie boje, jesli bedzie jakikolwiek seed. a co do pulek sklepowych - gdyby nie abonament
nawet bym sie nie zastanawial, tak wciaz sie waham i gram w gw na razie... ale chcialem troche
w wowa pograc, tylko tej kopii nie mam :(



http://www.fileplanet.com/wow.shtml

na fileplanecie jest full trial, tyle, że się zarejestrować (darmowo) musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować