Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North ze sklepu gram.pl już w rękach graczy!

58 postów w tym temacie

moim zdaniem to zadne sie postaranie... co z tego ze dostalem paczke wczoraj skoro nawet nie moge w nia pograc... o wiele lepiej bylo z Nightfallem a najlepiej z Factrionsem... nie placilem za przesylke... calosc wyszla taniej (a GWEN mialbyc tanszy) i do tego gralem przed premiera... a teraz co mi z tego ze juz mam paczke... co moge sie na nia (zaprzeproszeniem) spuscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje jak zwykle profesjonalnej obslugi zamowien ekipie gram.pl.

Nie wiem co mnie pokusilo, zeby w ogole cos jeszcze u was zamawiac, po tym jak podwojnie skasowaliscie mnie za Nightfall i odzyskanie pieniedzy trwalo niemal pol roku, a ZADEN z poprzednich przedpremierowych preorderow GW nie dotarl do mnie an czas, zamowilem jednak GWEN wczoraj rano. Zamowienie zostalo od razu oplacone przelewem elektronicznym, pieniadze zostaly sciagniete z konta, musialy wiec trafic na wasze - od tego czasu minely niemal 2 doby robocze, na stronie zamowienie nadal "oczekuje autoryzacji platnosci", moge wiec byc na 99% pewien ze w piatek gry nie zobacze, anulowac zamowienia tez nie moge bo "procedura" zaplaty jest w toku,a support sklepu nie odpowiada.

zestescie nie do pobicia, GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:20, Matt napisał:

Gratuluje jak zwykle profesjonalnej obslugi zamowien ekipie gram.pl.

Nie wiem co mnie pokusilo, zeby w ogole cos jeszcze u was zamawiac, po tym jak podwojnie skasowaliscie
mnie za Nightfall i odzyskanie pieniedzy trwalo niemal pol roku, a ZADEN z poprzednich przedpremierowych
preorderow GW nie dotarl do mnie an czas, zamowilem jednak GWEN wczoraj rano. Zamowienie zostalo
od razu oplacone przelewem elektronicznym, pieniadze zostaly sciagniete z konta, musialy wiec
trafic na wasze - od tego czasu minely niemal 2 doby robocze, na stronie zamowienie nadal "oczekuje
autoryzacji platnosci", moge wiec byc na 99% pewien ze w piatek gry nie zobacze, anulowac zamowienia
tez nie moge bo "procedura" zaplaty jest w toku,a support sklepu nie odpowiada.

zestescie nie do pobicia, GG.


Wygląda na to, że wszyscy, co zamawiali GWEN po zmianie jej statusu z Preorder na zwykły, mają te problemy.. ja także. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aeyne... naucz sie czytac... byla mowa ze w czwartek dostana potwierdzenie od masterlink ze przesylka zostala oplacona.... i dopiero wtedy moze sie pojawic klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zamowilem jednak GWEN wczoraj rano
>moge wiec byc na 99% pewien ze w piatek gry nie zobacze

Lol i o co płaczesz? Skoro chciales miec gre przed premiera, to trzeba bylo zamowic tak jak wiekszosc niedługo po starcie preordera na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 17:34, G-Wnęk napisał:

>zamowilem jednak GWEN wczoraj rano
>moge wiec byc na 99% pewien ze w piatek gry nie zobacze

Lol i o co płaczesz? Skoro chciales miec gre przed premiera, to trzeba bylo zamowic tak jak
wiekszosc niedługo po starcie preordera na gram.pl...


jezeli to wszystko co miales do powiedzenia, to rownie dobrze mogles nie mowc nic.

Zamowienie zostalo zlozone i oplacone we wtorek, wybrana metoda zaplaty gwarantowala ze pieniadze znalazly sie koncie gram.pl tego samego dnia, wiec nawet przy wyborze poczty polskiej i 3 dniach na dostawe paczka powinna byc u mnie w piatek.
Tak jak pisalem, mimo poprzednich negatywnych doswiadczen uwierzylem, ze tym razem sklep sie wywiaze ze zobowiazan. Naiwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Aeyne... naucz sie czytac... byla mowa ze w czwartek dostana potwierdzenie od masterlink ze przesylka zostala oplacona.... i dopiero wtedy moze sie pojawic klucz"

Blah, tak myslalem. Niepotrzebnie sie zasugerowalem paroma innymi postami. Nic to, wszak "errare humanum est"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ja swoje GWEN odebrałem już wczoraj :D .

I byłbym w 100% kontent, gdyby nie jeden drobiazg... Oprócz gry zamówiłem też 2 plakaty, z WoWa:TBC i L2. Problem polega na tym, że plakat z TBC jest naderwany na jakieś 4-5 cm (z pewnością nie wynikło to z transportu, plakaty przywędrowały w "tubie" a naderwany jest mniej więcej pośrodku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"You cannot add this Access Key to this Guild Wars account because you will already have the rights this key provides. Please click the "Cancel" button and create a new Guild Wars account."

Czy zatem posiadanie pre-ordera GW:EN odblokowało już wszystko co miał do zaoferowania ten "kod aktywacyjny pozwalający na używanie specjalnej, niedostępnej w żaden inny sposób broni." ?

Proszę o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP prosze o jasna odpowiedz!
dostalem GW:ENa wczoraj i dotej pory przy moim zamowieniu nie widnieje link do klucza z broniami! czemu tak sie dzieje... na statusie przesylki tez pisze ze jest dostarczona... wiec co sobie w kulki ktos pogrywa czy jak, za przeproszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować