Zaloguj się, aby obserwować  
PLPaxton

E-Sport W Polsce... Rozwój Imprez Lan-Party

7 postów w tym temacie

Hej!

Chciałbym dowiedzieć się czy waszym zdaniem w naszym kraju potrzebne jest organizowanie dużych imprez Lan-Party. Oczywiście jest kilka prestiżowych imprez BYOC na dosyć dobrym poziomie (Zazwyczaj w stolicy). Ale czy oczekujemy czegoś więcej? Ja bym chciał na przykład żeby jakaś dobra firma zainteresowała się tą sprawą i zrobiła coś przynajmniej podobnego do QuakeCon''u.

Imprezy Lanowe zazwyczaj się dobrze wspomina. Byłem już na kilkunastu takich mniejszych imprezach, ale chciałbym w końcu żeby w naszym karju zabłysnął ten E-Sport, który mimo wszystko niby pnie się w górę, ale cały czas wygasa.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 17:29, PLPaxton napisał:

Hej!

Chciałbym dowiedzieć się czy waszym zdaniem w naszym kraju potrzebne jest organizowanie dużych
imprez Lan-Party. Oczywiście jest kilka prestiżowych imprez BYOC na dosyć dobrym poziomie (Zazwyczaj
w stolicy). Ale czy oczekujemy czegoś więcej? Ja bym chciał na przykład żeby jakaś dobra firma
zainteresowała się tą sprawą i zrobiła coś przynajmniej podobnego do QuakeCon''u.

Imprezy Lanowe zazwyczaj się dobrze wspomina. Byłem już na kilkunastu takich mniejszych imprezach,
ale chciałbym w końcu żeby w naszym karju zabłysnął ten E-Sport, który mimo wszystko niby pnie
się w górę, ale cały czas wygasa.

Pozdrawiam!

wg mnie E-sport powinien zostać wpisany w liste polskich sportów tak jak już w Korei jest.
ale takie imprezy lanowe to powinny być w takich większych miastach a nie tylko w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze sobie poczekamy, bo e-sport to na razie, nie ukrywajmy, to rozrywka dla fanów... Szkoda, bo mamy bardzo dużo dobrych drużyn, ale nie mogą się rozwinąć, ot moje klany w CoD UO i CoD2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:24, BzyQacz napisał:

Chyba jeszcze sobie poczekamy, bo e-sport to na razie, nie ukrywajmy, to rozrywka dla fanów...
Szkoda, bo mamy bardzo dużo dobrych drużyn, ale nie mogą się rozwinąć, ot moje klany w CoD
UO i CoD2...

za kilka może kilkanaście latek zobaczycie że E-sport będzie popularny jak w Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:41, Mizioltoja napisał:

> Chyba jeszcze sobie poczekamy, bo e-sport to na razie, nie ukrywajmy, to rozrywka dla
fanów...
> Szkoda, bo mamy bardzo dużo dobrych drużyn, ale nie mogą się rozwinąć, ot moje klany w
CoD
> UO i CoD2...
za kilka może kilkanaście latek zobaczycie że E-sport będzie popularny jak w Korei.


W Stanach Zjednoczonych też rozwija się w błyskawicznym tempie. A u nas ? Główny powód? Chyba tylko i wyłącznie pieniądze :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 18:41, Mizioltoja napisał:

za kilka może kilkanaście latek zobaczycie że E-sport będzie popularny jak w Korei.


Nob i pomyśl sobie jak przychodzisz do domu wlanczasz TV i oglądasz mecz w CoD 5 ;D
Albo inni oglądają jak Ty grasz wystarczy trenować i to duuużo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 19:35, Mixon1988 napisał:


> za kilka może kilkanaście latek zobaczycie że E-sport będzie popularny jak w Korei.

Nob i pomyśl sobie jak przychodzisz do domu wlanczasz TV i oglądasz mecz w CoD 5 ;D
Albo inni oglądają jak Ty grasz wystarczy trenować i to duuużo!!!

mnie by ciekawiły takie mecze.
no racja trzeba trenować i to więcej niż dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować