Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis w sklepie gram.pl!

195 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 17:52, KyRo4 napisał:


SORRRY ZASZŁA POMYŁKA KARTA GF 6800gt ja mam 8600 i mi sie pomyliło
z gory przepraszam!!!!


Ja jestem dobrej myśli FARCRY był świetnie zoptymalizowany i CRYSIS powiniem być. Choć to x 1600 ma być mnimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiele juz padło takich pytań ale zadam je jeszcze raz w nieco innej formie czy bede mógł zagrać na maksymalnych ustawieniach przy takim sprzęcie, jeszcze jedno chciałbym se pograć na rozdzielczości 1920 na 1200 bo pod taką chodzi naj lepiej mój monitor.
Procesor : INTEL Core 2 Duo E6850 3GHz (1333/4MB/775/BOX)
Płyta głowna : ASUS STRIKER EXTREME NF680I SLI
Ram : OCZ DDR-II 4GB/800MHz CL5 Vista Upgrade Dual Channel
Karta Graficzna : EVGA GeForce 8800 Ultra 768MB DDR3/384bit TV/DVI PCI-E KO (Knock-Out Edition) (0,8ns) (636/2250/1620)
Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 23:04, korki22 napisał:

Witam, wiele juz padło takich pytań ale zadam je jeszcze raz w nieco innej formie czy bede
mógł zagrać na maksymalnych ustawieniach przy takim sprzęcie, jeszcze jedno chciałbym se pograć
na rozdzielczości 1920 na 1200 bo pod taką chodzi naj lepiej mój monitor.

a jaki masz monitor 22 cale?

Dnia 02.10.2007 o 23:04, korki22 napisał:

Procesor : INTEL Core 2 Duo E6850 3GHz (1333/4MB/775/BOX)
Płyta głowna : ASUS STRIKER EXTREME NF680I SLI
Ram : OCZ DDR-II 4GB/800MHz CL5 Vista Upgrade Dual Channel
Karta Graficzna : EVGA GeForce 8800 Ultra 768MB DDR3/384bit TV/DVI PCI-E KO (Knock-Out Edition)
(0,8ns) (636/2250/1620)

z wypowiedzi wynika ze chcesz sie sprzetem pochwalic(ktorego byc mzoe nawet nie masz) wiec nikt ci nie odpowie, brakuje jeszcze myszki i stacji dyskiete3k do kompletu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 20:58, menacha napisał:

jak by Crytek nie byl pewny ze Gf 8800 nie pociagnie Crysisa to
by nie oplacalo im sie jej puszczac na rynek bo nie kazdy w polsce pozwoli sobie na karte za
2000 tys zl.

jedno pytanie, a kogo interesuje polska?, sa gry z ktorymi nawet ultra sobie nie radzi, a taki splinter cell np jest pod karty wylacznie z SM 3.0 .... a o starszych po prostuy zapomniano.
A i slabsze dadza rade. Jakbys sledzil rozwoj tej gry to bys wyczytal ze test Crysisa

Dnia 13.09.2007 o 20:58, menacha napisał:

w siedzibie firmy byl przeprowadzany na procku dual core i GF8800GTX z 4GRAM i gra chodzila
na MAX detalach

po co za raz 4 gb ram.. zadna gra tego nie wykorzysta w srodowisku 32 bitowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam demo Cyrisa i na srednich ustawianiach graficznych czuje ze wszystko jest jakby troche za wolne.. plynne ale jednak wolne. Wiec mam pytanie: Co jest pierwsza czescia w kolejnosci do wymiany zeby grafika stala sie wydajniejsza:
grafkika: GeForce 8600GE Galaxy 256MB (DDR3)
procesor: Intel Core2 Quad CPU Q6600 (4-rdzeniowy, 2.40GHz kazdy)
czy pamiec ram dokupic lub wymienic: DDR2 2x1gb PC5300 667MHz Goodram
Bede wdzieczny za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciąć sie nie tnie... ale czuc ze muli- jest troche opózniona reakcja... jak zmniejszylem ustawienia niektore to przyspieszylo... czy to moze byc przez Viste? (Vista Ultimate 32bit)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 23:04, korki22 napisał:

Witam, wiele juz padło takich pytań ale zadam je jeszcze raz w nieco innej formie czy bede
mógł zagrać na maksymalnych ustawieniach przy takim sprzęcie, jeszcze jedno chciałbym se pograć
na rozdzielczości 1920 na 1200 bo pod taką chodzi naj lepiej mój monitor.
Procesor : INTEL Core 2 Duo E6850 3GHz (1333/4MB/775/BOX)
Płyta głowna : ASUS STRIKER EXTREME NF680I SLI
Ram : OCZ DDR-II 4GB/800MHz CL5 Vista Upgrade Dual Channel
Karta Graficzna : EVGA GeForce 8800 Ultra 768MB DDR3/384bit TV/DVI PCI-E KO (Knock-Out Edition)
(0,8ns) (636/2250/1620)
Dziękuje.



Niestety nie pograsz sobie nawet na tym sprzęcie (na max detalach)ściągnij demo to się przekonasz.
testowałem demo na dwóch 8800GTX w SLI i nie widzę żadnej poprawy,myślę że, aby pograć sobie na Viście na full detalach w 1920x1200 płynnie to trzeba poczekać na nowe karty
na XP też można grać na very high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 13:48, cmyk69 napisał:

witam, posiadam demo Cyrisa i na srednich ustawianiach graficznych czuje ze wszystko jest jakby
troche za wolne.. plynne ale jednak wolne. Wiec mam pytanie: Co jest pierwsza czescia w kolejnosci
do wymiany zeby grafika stala sie wydajniejsza:
grafkika: GeForce 8600GE Galaxy 256MB (DDR3)
procesor: Intel Core2 Quad CPU Q6600 (4-rdzeniowy, 2.40GHz kazdy)
czy pamiec ram dokupic lub wymienic: DDR2 2x1gb PC5300 667MHz Goodram
Bede wdzieczny za odpowiedz.

Pierwszą częścią w kolejności jest karta graficzna.Ilość pamięci masz OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm a jeszcze pytanie.. musialem zainstalowac nowe sterowniki do tej karty (przypominam: GeForce 8600GE) pod Viste i sciagalem je z oficjalnej strony.. ale dzieje sie cos dziwnego... to jest starownik pod kilka kart seri 8600.. jakby jakis uniwersalny i kiedy sprawdzam jaki mam sprzet to niby posiadam karte 8600GT a nie GE o.0 czy to oznacza ze jest ona teraz wydajnosci tylko GT? Co z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na ten czat i widze ze u wienkszosci to panika panuje ze wam niepojdzie. Ale jak chcecia grac w crysisa przez internet to grafika sie nieliczy tylko szybkosc napewno nikt przez internet nieda najwyzszej. Co do single player na najnizszych tez mozna grac zawsze sie mozesz pochwalic i powiedziec crysis mi chodzi zamiast grafo mozna cieszyc sie fizyko itd.Dobrze by bylo jak by na konsole wyszedl w koncu 3 2rdzeniowe procesory w Xboxksie i 8 rzdzeni w ps3 to duzo w porownaniu do core 2 quad ktory i tak do crysisa bedzie mial tako samo wydajnosc jak core 2 duo. Jak czytalem to cryengine2 obejmuje technologie s przed roku chyba i troche do przodu.Cieszcie sie minimalnymi detalami mozecie tez zamiast crysisa kupic timeshift tez dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 11:09, cmyk69 napisał:

hm a jeszcze pytanie.. musialem zainstalowac nowe sterowniki do tej karty (przypominam: GeForce
8600GE) pod Viste i sciagalem je z oficjalnej strony.. ale dzieje sie cos dziwnego... to jest
starownik pod kilka kart seri 8600.. jakby jakis uniwersalny i kiedy sprawdzam jaki mam sprzet
to niby posiadam karte 8600GT a nie GE o.0 czy to oznacza ze jest ona teraz wydajnosci tylko
GT? Co z tym zrobic?


Człowieku Galaxy ma swoje oznaczenie "Galaxy Edition" ale to jest tak naprawde GT poniewaz jest to g84
Tez mam 8600GE tylko 512mb 1ns, tylko tak naprawde jest to GT tylko z lepszymi pamieciami,taktowaniem i dlatego na opakowaniu pisze ci GE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować