Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklamy DIRT-a wycofane

37 postów w tym temacie

Sratata... To wszytko to komercja, Stracili reklamę DiRTa, zyskali dobrą opinię i (darmową) reklamę studia. Najbardziej bezczelne jest to, że jeszcze chwalą sie swą dobrocią. Stawiam orenżadę, że jak tylko to sobie wykonympcowali, zwołali konferencję prasową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:34, Kryhuu napisał:

Najbardziej bezczelne jest to, że jeszcze chwalą sie swą dobrocią

Nie, to twoje zachowanie jest bezczelne. A co mieli zrobić?? Jakby nie wycofali to też byłoby źle...

Po drugie, skąd wiesz, że się chwalą dobrocią?? Poinformowali, ze sie nie odbędzie, a to jaka ta firma dobra napisali gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:05, speedraid napisał:

Nie, to twoje zachowanie jest bezczelne. A co mieli zrobić?? Jakby nie wycofali to też byłoby
źle...

Nie chodzi mi o sam fakt tego, że wycofali. O to, że się tym chwalą. Zachowaniem godnym naśladowania byłoby wycofanie reklam i przemilczenie tego. Wiedzieli jaka będzie reakcja graczy jeżeli odpowiednio to rozgłoszą. Nie zdziwiłbym się, gdyby więcej na tej akcji zyskali, niż stracili. Z drugiej strony, jakby przez tydzień poleciała ta reklama, nikt specjalnie (tym bardziej oficjanie) by się nie burzył. Pamiętasz jaki boom był po śmierci JPII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 20:34, Kryhuu napisał:

Sratata... To wszytko to komercja, Stracili reklamę DiRTa, zyskali dobrą opinię i (darmową)
reklamę studia. Najbardziej bezczelne jest to, że jeszcze chwalą sie swą dobrocią. Stawiam
orenżadę, że jak tylko to sobie wykonympcowali, zwołali konferencję prasową...

Eee no bez przegięć - znaczy lepiej by było gdyby lecieli dalej z tą kampanią pomimo ostatnich tragicznych wydarzeń ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 21:11, Jarys napisał:

Eee no bez przegięć - znaczy lepiej by było gdyby lecieli dalej z tą kampanią pomimo ostatnich
tragicznych wydarzeń ??

Post wyżej sprecyzowałem swoją ostatnią wypowiedź :) Denerwuje mnie jedynie postawa tej firmy, bo w oczach innych wychodzą na dobrodusznych, a sami liczą kasę (w przenośni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie niektóre komenty... "szkoda tak dobrego sportowca i jego syna" itp. Sorry ale nie tylko oni zginęli w tej katastrofie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:57, speedraid napisał:

Jarys''owi chodzi o to samo o co mi chodzi.

Częściowo...

Dnia 20.09.2007 o 22:57, speedraid napisał:

Po prostu nie wiesz o czym piszesz i w tym tkwi
problem, a nie w Codemasters.

Zachowanie CM jest bardzo ładne, wycofali reklamy etc. etc. Ale, że aż tak bezinteresowni nie są, to musieli to rozgłosić i odbić sobie ten tydzień w Sky. A wszyscy sądzą, że zrobili bardzo ładnie i efekt jest jeszcze lepszy... Reasumując, nie jest złe to, że wycofali reklamy, tylko to, że znali reakcję społeczeństwa, ogłosili wycofanie kampanii i wyszła im z tego jeszcze lepsza reklama, a wszyscy uważają ich za altruistów, bo szanują pamięć McRae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 18:05, Kryhuu napisał:

Częściowo...

Proszę, rozwiń. Jarys pytał w tej samej sprawie inaczej to ujmując.

Dnia 21.09.2007 o 18:05, Kryhuu napisał:

Reasumując, nie jest złe to, że wycofali reklamy, tylko to, że znali reakcję społeczeństwa, ogłosili wycofanie > kampanii i wyszła im z tego jeszcze lepsza reklama


Pomysł, czy to ich wina?? nie! Więc się nie czepiaj, z mojej strony koniec tematu. Sądzą po twoich poprzednich postach będziesz trzymał sie swojego ubzdurania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja Codemasters. Oby to tylko nie było chwilowe. Chodzi mi o to, że jak znam życie to za kilkanaście miesięcy wydadzą kolejną grę z serii i jeszcze będą bazować na śmierci Colina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować