Zaloguj się, aby obserwować  
Kreek

Sacred czy Dungeon Siege?

9 postów w tym temacie

Ostatnio zainteresowałem się gatunkiem hack''n slash(jak źle napisałem to mnie poprawdźcie). Zainteresowały mnie gry, które podałem w temacie. Pograłem w ich dema, poczytałem o nich lecz ciągle się waham, którą wybrać. Gdy zagrałem w Dungeon Siege pierwszy raz gra mnie zachwyciła, ale jak pograłem w demo Sacred...troszkę ją przyćmiło.

Jeżeli możecie to od powiedźcie mi na te pytania:

która gra zapewnia więcej rozgrywki w singlu?

która gra was bardziej wciągnęła?

W której grze są bardziej zróżnicowane lokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:02, MarianoG napisał:

Ostatnio zainteresowałem się gatunkiem hack''n slash(jak źle napisałem to mnie poprawdźcie).
Zainteresowały mnie gry, które podałem w temacie. Pograłem w ich dema, poczytałem o nich lecz
ciągle się waham, którą wybrać. Gdy zagrałem w Dungeon Siege pierwszy raz gra mnie zachwyciła,
ale jak pograłem w demo Sacred...troszkę ją przyćmiło.

Jeżeli możecie to od powiedźcie mi na te pytania:

która gra zapewnia więcej rozgrywki w singlu?

która gra was bardziej wciągnęła?

W której grze są bardziej zróżnicowane lokacje?


Jak Ci się obydwie podobają to jest kup :) Na gry nie ma co żałować kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co lubisz. Jesli lubisz grać druzyną DS jest dla ciebie, jesli za to wolisz chodzić sam to Sacred. Sacred ma trochę gorsza grafike niż DS. Grałem w obydwie gry i bardziej podoba mi się DS (mówie tu o DS II bo w jedynke niestety nie miałem przyjemności zaszpilać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:06, 143872 napisał:

> Ostatnio zainteresowałem się gatunkiem hack''n slash(jak źle napisałem to mnie poprawdźcie).

> Zainteresowały mnie gry, które podałem w temacie. Pograłem w ich dema, poczytałem o nich
lecz
> ciągle się waham, którą wybrać. Gdy zagrałem w Dungeon Siege pierwszy raz gra mnie zachwyciła,

> ale jak pograłem w demo Sacred...troszkę ją przyćmiło.
>
> Jeżeli możecie to od powiedźcie mi na te pytania:
>
> która gra zapewnia więcej rozgrywki w singlu?
>
> która gra was bardziej wciągnęła?
>
> W której grze są bardziej zróżnicowane lokacje?
>

Jak Ci się obydwie podobają to jest kup :) Na gry nie ma co żałować kasy :D


W sumie to masz i rację. Starczyło by mi kasy na obie gry, lecz ja zawsze się zastanawiam przed kupnem jakiejś gry sporo czasu, a nie jak niektórzy potrafią wydać 100 zł w ciemno. Poza tym jednak wolę pojedynczo, bo się może okazać, ze to ten gatunek to nie dla mnie, nawet mimo, że dema tych mi się podobały. Czytałem na niektórych serwisach, że grali w demo Dungeon Siege byli nim zachwyceni, kupili pełną i .... odłożyli po godzinach grania bo to ich znudziło. Nie chciałbym właśnie takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:13, MarianoG napisał:

W sumie to masz i rację. Starczyło by mi kasy na obie gry, lecz ja zawsze się zastanawiam przed
kupnem jakiejś gry sporo czasu, a nie jak niektórzy potrafią wydać 100 zł w ciemno. Poza tym
jednak wolę pojedynczo, bo się może okazać, ze to ten gatunek to nie dla mnie, nawet mimo,
że dema tych mi się podobały. Czytałem na niektórych serwisach, że grali w demo Dungeon Siege
byli nim zachwyceni, kupili pełną i .... odłożyli po godzinach grania bo to ich znudziło. Nie
chciałbym właśnie takiej sytuacji.

Ja kiedyś kupiłem w Ciemno Cezara IV. Myślałem że to ciekawa gra na długie wieczory a okazało się totalną klapą :/ A co do Dungeon Siege''a to mam drugą część. Jestem zabowolny nie jest zła ale hack''n''slashe mnie nie kręcą więc już nie gram. Doszedłem jedynie do drugiego aktu. Zresztą te ciągłe czytanie maciupcich literek mnie dobijało, oczy mnie bolały więc fabuły nie znałem. Ale co do grwalności i grafiki jestem zadowony. A w Sacreda nigdy nie grałem nawet nie wiem co to jest za gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Sacred+, przeszedłem całe i mogę tylo powiedzieć że zakończenie było inne niż się spodziewałem.
Sacred jest spewnością bardziej dynamiczne niż DS.
W sacred jest ogromna mapa, różne tereny np. zimowe, pustynne, "ogniowe", i na różnych terenach sa różnego typu stwory.
Sacred jest bardzo klimatyczny .
No i w sacredzie są też tzw . " easter egg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:02, MarianoG napisał:

Ostatnio zainteresowałem się gatunkiem hack''n slash(jak źle napisałem to mnie poprawdźcie).
Zainteresowały mnie gry, które podałem w temacie. Pograłem w ich dema, poczytałem o nich lecz
ciągle się waham, którą wybrać. Gdy zagrałem w Dungeon Siege pierwszy raz gra mnie zachwyciła,
ale jak pograłem w demo Sacred...troszkę ją przyćmiło.

Jeżeli możecie to od powiedźcie mi na te pytania:

która gra zapewnia więcej rozgrywki w singlu?

która gra was bardziej wciągnęła?

W której grze są bardziej zróżnicowane lokacje?



Polecam Dungeon Siege jest pod każym względem lepsza od Sacred a co najważniejsze zawiera mnie błedów. jak każda gra niekiedy nudna niekiedy wciągając to oczywiście żależy od upodobań.Co do lokacji to bardziej Sacred ale osobiście polecam DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem dosyc duzo w Sacred (+Podziemia) i mysle, ze naprawde warto. Co nie zmienia faktu, ze jezeli interesuja Cie hack ''n slashe powinienes miec obie gry ;). Do tej kolekcji dolaczylbym jeszcze Titan Questa i Loki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:02, MarianoG napisał:

Ostatnio zainteresowałem się gatunkiem hack''n slash(jak źle napisałem to mnie poprawdźcie).
Zainteresowały mnie gry, które podałem w temacie. Pograłem w ich dema, poczytałem o nich lecz
ciągle się waham, którą wybrać. Gdy zagrałem w Dungeon Siege pierwszy raz gra mnie zachwyciła,
ale jak pograłem w demo Sacred...troszkę ją przyćmiło.


O poradę proponuję zapytać tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471#u_1261
Ewentualnie zapytaj w wątku o DS lub Sacred.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować