Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci: Na linii frontu - premiera już 18 października!

33 postów w tym temacie

Mi tam cena nie przeszkadza z kurierem i wykorzystaniem maks wpln muszę zapłacić 69.80. Jak na dodatek dodający całe dwie nowe armie i kampanie (każda długości tej z podstawki) nie jest to dużo. Zresztą to dodatek do COH więc jest warty każdych pieniędzy.

Mam nadzieje tylko ,że spolszczenie nie będzie tak tragiczne jak obecnie. W nowym patchu do COH dzięki któremu można grac z ludźmi grającymi armiami z dodatku mozna zobaczyc jak poprztłumaczno jednostki nowych armii. I tak to mamy nie jedna a dwie jednostki nazywające sie grenadier jedna to grenadier wermachtu a druga to panzer grenadier panzer elite. To samo tyczy się saperów, mamy amerykańskich engineers i brytyjskich sappers chociaż to można wytłumaczyć brakiem zdolności profetycznych bo kto mógł przewidzieć ,że dodadzą jednostkę nazwana sappers w dodatku?

No i komuś halftrack pomylił sie z halftruck w wyniku czego zamiast transportera półgąsienicowego mamy półciężarówkę u amerykanów. Co jest brakiem konsekwencji bądź też ciągłości w lokalizacji bo panzer elite ma wszystkie transportery półgąsienicowe przetłumaczone poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol dodatek swietny?? gra przez niego jest gorzej zbalansowana niz DC i w ogole tysiace bugow (co to sniper strzelajacy 3 pociski na sekunde w budynkach?) np. druzyny mg''sowe w budynkach na niektorych mapach strzelaja zamiast normalnych pociskow pociski do mozdzierza ! ale i tak kupie bo mam podstawke i strasznie duzo gram a zebym jeszcze mial szanse w necie to musze grac albo panzer albo brytyjczyki bo one niszcza bez trudu te starsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże nie rozumiem ludzi którzy narzekają na CENĘ!!! Cena waha się między 54-79 zł.... to dużo??? A jak wychodziła podstawka to też tak marudziliście. Ten dodatek jest obszerniejszy i cena jaką sobie wymyślił wydawca jest jak najbardziej na miejscu. Ja ją mogę kupić za niecałe 55 zł, ale nawet zapłaciłbym i te 80 zł.
Spójrzcie na to w stosunku CENA/JAKOŚĆ, to może zmienicie zdanie!

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w obecnym ksztalcie jest kompletna porazka. W gry wieksze niz 2v2 nie da sie grac (lag), nie mowiac o lezacym balansie. Dopoki relic nie poprawi tego co napsul - wstrzymuje sie z kupowaniem dodatku. Jesli zrobilaby to wieksza liczba osob, to moze THQ/relic naucza sie, ze pazernosc na kase nie zawsze poplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka była moim zdaniem najlepszym RTS-em ubiegłego roku (zresztą w reliach II-wojennych również wymiatał !). Skoro w dodatku wszystko, co w Company of Heroes było najlepsze, ma byc podniesione do kwadratu, to cieżko będzie wybrac Strategię Roku 2007! Bo i Supreme Commander, i C&C3:Wojny o Tyberium, i World in Conflict, i ten dodatek ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy są i to duze ale napewno zostaną usunietę przez relic.Przeciez to nie byle jaki producent,dba o swoje gry.Pod koniec tygodnia pewnie doczekamy sie nastepnego patcha poprawiajacego błędy,ja nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:47, Sycylius napisał:

Błędy są i to duze ale napewno zostaną usunietę przez relic.Przeciez to nie byle jaki producent,dba
o swoje gry.Pod koniec tygodnia pewnie doczekamy sie nastepnego patcha poprawiajacego błędy,ja
nie widze problemu.


Patrzac na Warhammera 40k: Dark Crusade mam watpliwosci. Relic wydal do niego praktycznie tylko jednego patcha i "wylozyl" na graczy. Producentem, ktory dba o gry pozostaje niestety tylko i wylacznie blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista gier do kupienia wydłuża mi się z dnia na dzień, dodatek do coh już będzie 7. heh skąd brać kasę na te wszystkie gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:49, Garett napisał:

Patrzac na Warhammera 40k: Dark Crusade mam watpliwosci. Relic wydal do niego praktycznie tylko
jednego patcha i "wylozyl" na graczy. Producentem, ktory dba o gry pozostaje niestety tylko
i wylacznie blizzard.



Nie ma co gdybac.Do Polskiej premiery troche czasu zostało wiec zobaczymy co tam relic wymyśli,jeśli faktycznie oleje sprawe to moze byc nie za ciekawie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować