Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Joint operations:Typhoon Rising

26 postów w tym temacie

Gdy prubuje połączyć się serwerem "novaworld" to pokazuje się komunikat że nowy patch jest i czy chce zacząć
go ściągać no to klikam yes i próbuje coś ściągnąć ale nic z tego po paru sekundach pojawia się komunikat:"Unable to open server Current Version:Joint operation Typhoon Rising V1.5.15;English"
Jak mam zaktualizować gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 07:38, Sycylius napisał:

Dodam jescze że zgrałem patcha z oficjalnej strony producenta gry i zainstalowałem go ale nie
pomogło dalej mam za starą wersje

U mnie też występowal taki problem. Na to jest jedno roawiązanie wyłączyć firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Tylko bramy :/ I masz je bo kiedyś pisałeś że nie masz. Pokaże ci gdzie się to wyłącza :P (to jest w panelu sterowania). Tam się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 21:24, iro1979 napisał:

...
Tylko bramy :/ I masz je bo kiedyś pisałeś że nie masz. Pokaże ci gdzie się to wyłącza :P (to
jest w panelu sterowania). Tam się wyłącza.



Nie to nie w tym był problem teraz już normalnie gram.Poprostu były jakieś usterki na novaworld:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
To jak coś to już siędopisuj w moim wątq :> Jakie wrażenia? :))) Jaki masz nick w grze - będę cie szukał na serwerach po 18:00 każdego dnia :P jak coś to cię troche naucze - JA teraz czekam 2 tyg. na przyjęcie do klany Px2 (bardzo dobry klan :D). Jak sądzisz że mało to qp dodatek (polecam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
O a tu masz link ;) http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1257&u=64 nie musisz pisać o wrażeniach bo coś cie nie ma na forum a to mówi wszystko za siebie :))). Jak coś to w wolnej chwili (jak ci się komp zawiesi czy coś ;P lub będziesz miał pytania to zawsze służe radą :) (jestem już troche obcykany ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 10:18, iro1979 napisał:

To jak coś to już siędopisuj w moim wątq :> Jakie wrażenia? :))) Jaki masz nick w grze -
będę cie szukał na serwerach po 18:00 każdego dnia :P jak coś to cię troche naucze - JA teraz
czekam 2 tyg. na przyjęcie do klany Px2 (bardzo dobry klan :D). Jak sądzisz że mało to qp dodatek
(polecam).



Mój nick to Sycylius.Gierka jest bardzo dobra chociarz wkurza mnie jak przechodze kawał drogi na piechte a tu nagle zniąd dostaje kulke między oczy i musze od nowa zaczynać marsz.Ogulnie gierka jest trudna ale da się nauczyć;).Chociarz osobiście wole battlefilda 2 chociarz go nie mam(grałem wdemo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Hehe. Też się denerwuje jak mnie zabijają niewiadomo skąd :). Ale masz przecież możliwość respawnu w ostatnio zdobytym bunkrze lub punkcie :). Używaj pojazdów i śmigłowców do transportu - wtedy będziesz szybciej na miejscu. Graj ostrożnie - to pomaga (nie ginie się tak szybko). Polecam Gunnera najlepiej po stronie JO i ustaw go tak: M60, wyłącz pistolet, weź 2x clay (miny) i 1 flash i 3 frag (nady). Tak skonfigurowany łazi na normal :). Przed oddaniem strzału zatrzymaj się i qcji lub jak nie ma trawy to się połóź (on strzasznie zezuje na stojaka ;)). Pogramy razem to ci pokaże o co chodzi i nie będziesz tak ginął ;) Tu się nie łazi "na pałe" bo się jest fragiem. Tu jak dochodzisz do strefy zagrożenia to się qca i łazi między drzewami (na niektóre drzewa da sięwłazić). Polecam na początek APC ;)))) to ten pojazd transpotrowy z działkiem (najlepiej jak jeździsz sam). Ctrl + 1 jeździsz ctrl+2 strzelasz. Pomocna jest zmiana widoqw. Wyłącz broń (F2) a w pojeździe wciśni (F4) widok z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
A i postać możesz zmienić lub skonfigurować też podczas misji. Np. grasz medykiem i lata heli co cię denerwuje -> idziesz do skrzynki z bronią i bierzesz inżyniera + stinger lub At4 lub rpg7 i walisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:27, iro1979 napisał:

...



Bardzo chętnie zagram,gram nawet długo a tak wszyskiego nie łapie bo się przyzwyczaiłem do B2,jaki masz nick?Najczęściej to gram na:jak na Europe to tych pierwszych niemiekich a jak na America To USA pierwsza litera servera to M chyba Monsun czy coś takiego.Chcesz może zagrac teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.01.2006 o 11:32, Sycylius napisał:

Bardzo chętnie zagram,gram nawet długo a tak wszyskiego nie łapie bo się przyzwyczaiłem do
B2,jaki masz nick?Najczęściej to gram na:jak na Europe to tych pierwszych niemiekich a jak
na America To USA pierwsza litera servera to M chyba Monsun czy coś takiego.Chcesz może zagrac
teraz?


teraz to ja jestem w pracy :/ W domu zawsze na wojnie :))) Mam nick "irokez PL" lub "dziecko wojny" (bardzo żadko go używam). Sprawdź moje staty ;). Postaram się być koło 20:00 na serwerze (dzisiaj nadgodziny niestety). Graj tylko na europejskich serwerach, pingi u mnie zaczynają się od 31 :). Jak masz problem z transportem to F10 a potem 6. Krzykniesz need transport i zawsze ktoś przyleci jak masz normalny team :). Weź zobacz sobie też F9 i potem 5 - fajnie krzyczy :)))) dodaje troche otuchy :) zawsze tak krzycze jak kogoś z bliska zatłuke. Posegreguj sobie serwery po ilości graczy i właź do najbardziej zapchanych. Pamiętaj pod wodą tylko nóż i granaty - jak jesteś nad wodą to broń zwykła (ale zezuje strasznie). Odpal sobie misje treningowe (poznasz co to snajperka :))) ) moździerz i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:39, iro1979 napisał:

...
> Bardzo chętnie zagram,gram nawet długo a tak wszyskiego nie łapie bo się przyzwyczaiłem
do
> B2,jaki masz nick?Najczęściej to gram na:jak na Europe to tych pierwszych niemiekich a
jak
> na America To USA pierwsza litera servera to M chyba Monsun czy coś takiego.Chcesz może
zagrac
> teraz?

teraz to ja jestem w pracy :/ W domu zawsze na wojnie :))) Mam nick "irokez PL" lub "dziecko
wojny" (bardzo żadko go używam). Sprawdź moje staty ;). Postaram się być koło 20:00 na serwerze
(dzisiaj nadgodziny niestety). Graj tylko na europejskich serwerach, pingi u mnie zaczynają
się od 31 :). Jak masz problem z transportem to F10 a potem 6. Krzykniesz need transport i
zawsze ktoś przyleci jak masz normalny team :). Weź zobacz sobie też F9 i potem 5 - fajnie
krzyczy :)))) dodaje troche otuchy :) zawsze tak krzycze jak kogoś z bliska zatłuke. Posegreguj
sobie serwery po ilości graczy i właź do najbardziej zapchanych. Pamiętaj pod wodą tylko nóż
i granaty - jak jesteś nad wodą to broń zwykła (ale zezuje strasznie). Odpal sobie misje treningowe
(poznasz co to snajperka :))) ) moździerz i takie tam :)



Spokojnie nie jestem całkowitym noobem grywam w te gierke już ze 2 tygodnie i mniej więcej jestem już troche obcykany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 21:24, iro1979 napisał:

...
Tylko bramy :/ I masz je bo kiedyś pisałeś że nie masz. Pokaże ci gdzie się to wyłącza :P (to
jest w panelu sterowania). Tam się wyłącza. irokez ty wyłączasz firewola ja się boje coby mi się coś niezałapało pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:16, Sycylius napisał:

> To jak coś to już siędopisuj w moim wątq :> Jakie wrażenia? :))) Jaki masz nick w grze
-
> będę cie szukał na serwerach po 18:00 każdego dnia :P jak coś to cię troche naucze - JA
teraz
> czekam 2 tyg. na przyjęcie do klany Px2 (bardzo dobry klan :D). Jak sądzisz że mało to
qp dodatek
> (polecam).


Mój nick to Sycylius.Gierka jest bardzo dobra chociarz wkurza mnie jak przechodze kawał drogi
na piechte a tu nagle zniąd dostaje kulke między oczy i musze od nowa zaczynać marsz.Ogulnie
gierka jest trudna ale da się nauczyć;).Chociarz osobiście wole battlefilda 2 chociarz go nie
mam(grałem wdemo). battlefield 2 jest miodzio pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 10.02.2006 o 13:23, DR.SIURAK napisał:

irokez ty wyłączasz firewola ja się boje coby mi się coś niezałapało pozdro


Nie wyłączam :) ale jak komuś nie śmiga to warto wyłączyć i spróbować czy w tym problem.
PS: DR. Siurak (vel Majonez Kielecki) cieszę się że cie tu widze :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jeszcze jedna sprawa nie dodawaj zdjęć nie związanych z tematem dysqsji bo dostaniesz degrada z czasem ;/. Ja mam BF2 ale to nie to samo. Jeden lubi to drugi tamto. Możesz sobie doqpić escalation jak ci braqje czołgów i takich tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Mam wielki problem dotyczący gry JOTR. A więc niemoge się połączyć z serwerami, to znaczy moge ale bardzo długo się łączy , a gdy gra się włączy pisze "we lost the server".. czy coś w tym stylu.. czasami sie uda połączyć ale to rzdakość ..gre mam orginalną - dostałem ją do karty... Moje łącze: 192kb/s NET24

Moje gg :1733774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 15:37, DOB3R napisał:

Cześć ! Mam wielki problem dotyczący gry JOTR. A więc niemoge się połączyć z serwerami, to
znaczy moge ale bardzo długo się łączy , a gdy gra się włączy pisze "we lost the server"..
czy coś w tym stylu.. czasami sie uda połączyć ale to rzdakość ..gre mam orginalną - dostałem
ją do karty... Moje łącze: 192kb/s NET24

Moje gg :1733774


Napisałeś dużo, ale przydało by się więcej. Napisz czy masz założone konto w novaworld, czy to się dzieje przy tym connecting to novaworld czy dalej jak już się pokazują serwery. Wgrywałęś pathe? Zainstalowałeś PUNKBUSTER (jest na płycie z grą i jest pod opcją install JOTR w tym ekranie co się pokazuje na początq po włożeniu płyty). Łącze jest wystarczające (tak słyszałem od zenka - on miał kiedyś słabszełacze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem zarejestrowany mój nick to D0B3R.. jak wchodze na dany serwer. tak wgrywałem patch 145 mega.. punkbuster też zainstalowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować