Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompania Braci: Na linii frontu - już w sklepach!

39 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 13:25, Masterekxx napisał:

> Moja paczka właśnie doszłam, zaraz będę instalował.

Jak pograsz napisz jak pierwsze wrażenia... Czy lepsza od podst.


Grałem w betę więc wiem czego sie spodziewać po nowych armiach. Teraz idę od razu na kampanię market garden pancerniakami. To market garden więc zapowiada sie epicka jatka i wielki desant.

O z góry mówię ,że najpierw należy dodać OF do konta na podstawce (jeżeli ma się wszystkie patche) a potem odinstalować COH i zainstalować OF bo inaczej gra nie ma plików od kampanii z dodatku. Mam nadzieje tylko ,że nie będe musiał kombinowac z dodawaniem plików od kampanii amerykanów :/ bo nie wiem czy sa w instalatorze OF. Słyszałem ,że sam odinstalowuje COH ale po patchach chyba tego nie robi bo wykrywa go jako odpowiednią wersję. Przynajmniej tak u mnie było bo miałem graj i odinstaluj opcje w autorun''ie.

Swoją droga fajny instalator leci filmik z scenkami z gry oczywiście w małym okienku i rozdzielczości ,żeby instalacja nie muliła. Dość oryginalne, zwłaszcza ,że instaluje 9 GB danych co trochę trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie jak będę miał nową kartę graficzną :P Podstawkę CoH mam, ale na tej karcie która mam teraz raczej nie pogram w przyjemnych warunkach... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie 130 MB patch na dzień dobry myślałem ,że będzie 2 razy mniejszy. Ech trudno przynajmniej mi ISP nie limituje transferu danych jak niektórym.

Dopatrzyłem się błędów w instrukcji obrazki od falschirmjaegerów i cieżkiej piechoty -niszczycieli czołgów są pozamienianie. Po za tym przy niszczycielach jest wspomniane ,że nie maja zdolności tymczasem oni dostają te same co zwykli pancerni grenadierzy czyli sprint, granaty ppanc. i granty zapalające. Tłumaczenie nazw jednostek jest dosć dobre przynajmniej w instrukcji. zastanawia mnie tylko czy zmieniono nazwę amerykańskich engineers z saperzy na inżynierzy bo saperów mają teraz bryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 14:01, szymon121212 napisał:

ludzie mam problem przed chwilą dostałem tą gre i mama problem z cd kay ponieważ co trzeba
wpisac tam nad tym klucz produktu bo nie wiem


Masz dwie linijki ta dłuższa u góry jest ta od kodu dla nowej gry. ta niższa krótsza dla kopii używanej z transferem klucza czy coś takiego. Po prostu wpisz kod w te kilka okienek u góry i kliknij ok/dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dwie linijki ta dłuższa u góry jest ta od kodu dla nowej gry. ta niższa krótsza dla kopii używanej z transferem klucza czy coś takiego. Po prostu wpisz kod w te kilka okienek u góry i kliknij ok/dalej


ale ten krótszy mama wpisac czy ten dłuższy i czy u góry czy na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge rozpoczac rozgrywki bo chce pobierac cały czas jakiegoś patcha i co chwilę błąd wyskakuje. Patcha ściągnąlem z jakiejs innej strony ale nie chce sie zainstalowac. miał ktos taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować