Zaloguj się, aby obserwować  
arthurs

Samochody Internetowe (Gra online)

5 postów w tym temacie

Witam mam pytanie... Czy jest jakas darmowa gra internetowa, ktora polega na sciganiu sie samochodami? Jesli tak to prosze o szybko odpowiedz... Ten temat zalozylem poniewaz nie widzialem innego tematu tego typu na forum jesli jest to przepraszam... Za odpowiedz z gory dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:39, arthurs napisał:

Witam mam pytanie... Czy jest jakas darmowa gra internetowa, ktora polega na sciganiu sie samochodami?
Jesli tak to prosze o szybko odpowiedz... Ten temat zalozylem poniewaz nie widzialem innego
tematu tego typu na forum jesli jest to przepraszam... Za odpowiedz z gory dziekuje...


Jest gra Street of Race ale ta się nie ścigasz tylko kupujesz kolejne części, tuningujesz samochód, zdobywasz kasę na wygrane wyścigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:50, arthurs napisał:

Aha... hmm... a moglbys mi powiedziec skąd ja sciagnac? Bo w google znaleźć nie moge...


Napisałeś, że chodzi Ci o grę Online znaczy to, że wyświetla się ona w twojej przeglądarce i nigdzie indziej. Zakładam, że chodziło Ci o typ Freeware - to darmowe gry, które mało ważą i czasami są bardzo ciekawe. Polecam z tego gatunku Pakoon 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:59, PJ MW napisał:

> Aha... hmm... a moglbys mi powiedziec skąd ja sciagnac? Bo w google znaleźć nie moge...


Napisałeś, że chodzi Ci o grę Online znaczy to, że wyświetla się ona w twojej przeglądarce
i nigdzie indziej. Zakładam, że chodziło Ci o typ Freeware - to darmowe gry, które mało ważą
i czasami są bardzo ciekawe. Polecam z tego gatunku Pakoon 2.

tak wlasnie o to mi chodzilo dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować