Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Tournament 3 - premiera przesunięta o 48 godzin

78 postów w tym temacie

Zaraz dowiemy się o przesunięciu premiery o kolejne 2 dni. Heh, wczoraj w komentarzu odnośnie opóźnienia GoW ktoś napisał mniej więcej: zakład, że jutro dowiemy się o opóźnieniu premiery UT3? czyżby jasnowidz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 13:02, Emillo2 napisał:

na głównej gram.pl "w sprzedaży" ale brak oficjalnej noty, coś nie tak się dzieja jak trzeba


Ultima twierdzi, że dostawa w drodze. Merlin, że wysyłają w ciągu 3-5 dni (dostępne produkty w ciągu 24 godzin), Empik, że produkt aktualnie niedostępny. I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej... To już nawet nie jest śmieszne, to jest tragiczne - okres przedświąteczny, ludzie robią zakupy, planują (miałem zamiar dać GoW dwóm osobom na Mikołajki, ale dzięki profesjonalizmowi CDP musiałem kombinować w ostatniej chwili, bo znowu dali d**y).

Ciekawe czy firma, która przez tyle lat walczyła o ukrócenie piractwa w dziedzinie gier, zdaje sobie sprawę z tego, ile osób w tej chwili zasysa GoW przez torrenty i inne osiołki, bo mają serdecznie dość sposobu, w jaki CDP ich traktuje... Nie ma to jak ironia losu: "symbol" walki o legalny rynek przyczyną wzrostu piractwa. To świetny tytuł do gazety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie premiery o zaledwie dwa dni nie jest niczym strasznym, lepiej dostać gre odrobine później niż mieć ją troche wcześniej jako niekomletną lub mniej sprawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś wytłumaczy dwie rzeczy:
- dlaczego na stronie głównej jest napisane,że premiera UT3 odbyła się zgodnie z planem, tj. 7 grudnia, a w sklepie gram.pl gra nadal ma status pre-order?
- w jednym newsie było napisane,że przyczyną problemów jest przeciążenie firm logistycznych, które nie dały rady dowieźć towaru do sklepów - a co z magazynem gram.pl? Też nie został zapełniony na czas? Bo skoro problem dotyczy sklepów typu Empik, MM,Saturn to dlaczego sklep gram.pl nie wysyła paczek?

link do newsa: http://www.gram.pl/news_9QTeGu7_Unreal_Tournament_3_opoznienie_w_dostawach_gry_do_sklepow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do CDP: czemu gra nie została jeszcze wysłana, a miała być wysłana dzisiaj? De facto 3 dni po premierze (nie liczę już rzekomej wpadki z firmą logistyczną)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę że mój UTEK przybędzie do mnie lada dzień.. Przesyłka winna być wysłana dziś - dziesiątego grudnia.
Do tego do 3 dni max na wysyłkę... Jeśli nie bedę miał Unreal''a 13 grudnia to Was tu wszystkich (NIE)pozabijam HeadShot''ami!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 08:57, Emillo2 napisał:

moje zamówienie złożone Śr, 28.11.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki , to dziś pewnie
wyślą


Moje też pakują świstaki jedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:05, heyboy napisał:

> moje zamówienie złożone Śr, 28.11.2007, pakowane i przygotowywane do wysyłki , to dziś
pewnie
> wyślą

Moje też pakują świstaki jedne :)


status mojego zamówienia: wysłane, no to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie wysłano 10go... 3 dni MAX na dostarczenie, tak napisano... Tymczasem... owy trzeci dzień minął a UTKA jak nie było tak niema... Eh... Drugi i ostani raz kupuje tu grę, bleeh nie polecam... Dziś widziałem UT3 w MM w cenie równej mojej edycji specjalnej... Taniej kupuję tutaj... Ale czas realizacji i przesunięcia mnie porażają. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>//ciach//
Jw. U mnie sprawy się podobnie mają. Szubrawcze kłamstwo z tymi trzema dniami, bo poczta zwykle nie wyrabia się w takim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:45, Lefti napisał:

>//ciach//
Jw. U mnie sprawy się podobnie mają. Szubrawcze kłamstwo z tymi trzema dniami, bo poczta zwykle
nie wyrabia się w takim czasie.



Idą święta. Chociaż CDP pod koniec roku nawaliło już kilka razy, to pracy poczty polskiej nie przyspieszy. Brakuje listonoszy i nowoczesnych sortowni paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety w poniedziałek złożyłem zamówienie, paczka jeszcze nie dotarła... Ale to akurat nie jest wina CDP więc nie macie co tutaj na nich psioczyć... Teraz to do poczty polskiej miejcie pretensje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech gra zamówiona 10.12...
Wysłana podobno 11.12...
Wysyłka do 3 dni czyli do 14.12....
A dzisiaj jest 18.12 i jeszcze gra nie doszla... Czy ktoś też jeszcze nie otrzymał swojej edycji specjalnej UT3??
Zapewne poczta zawaliła, ale że aż tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:00, Sephiroth17 napisał:

Ech gra zamówiona 10.12...
Wysłana podobno 11.12...
Wysyłka do 3 dni czyli do 14.12....
A dzisiaj jest 18.12 i jeszcze gra nie doszla... Czy ktoś też jeszcze nie otrzymał swojej edycji
specjalnej UT3??
Zapewne poczta zawaliła, ale że aż tak?


może na poczcie zainstalowali Twoją wersję i grają w swojej sieci ;)

wiem, wiem to nie jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:00, Sephiroth17 napisał:

Ech gra zamówiona 10.12...
Wysłana podobno 11.12...
Wysyłka do 3 dni czyli do 14.12....
A dzisiaj jest 18.12 i jeszcze gra nie doszla... Czy ktoś też jeszcze nie otrzymał swojej edycji
specjalnej UT3??
Zapewne poczta zawaliła, ale że aż tak?


Tak, nie od dzisiaj wiadomo, że w okolicach świąt i zawirowania spowodowanego tonami kartek Poczta Polska po prostu nie wyrabia, a niektóre przesyłki wysłane na początku grudnia potrafią dochodzić po nowym roku
Jest nawet ostrzeżenie na stronie sklepu, że jeśli komuś zależy na dostarczeniu paczki przed świętami - czyli chyba do 22.12, bo nie wiem jak 24.12 jest na PP traktowany - to powinien złożyć zamówienie do 12.12. A skoro sklep informuje, że dostarczenie przesyłki może trwać nawet 10 dni (zamiast normalnych 2-3) to nie robi tego bez powodu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować