Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do BioShocka już dostępny

47 postów w tym temacie

Kierując się radami z forum postanowiłem grać w wersję 1.0 Bioshocka ze spolszczeniem, by uniknąć problemu z siostrzyczkami. Niestety gra się zawieszała, a ze spolszczenia nie chciałem rezygnować.
Trochę pokombinowałem i znalazłem sposób na połączenie patcha 1.1, ze spolszczeniem bez pojawiania się problemu z siostrzyczkami. Piszę to na świeżo, więc nie wiem czy ktoś już wcześniej nie zrobił tego lepiej (czy nawet tak samo), poza tym nie zdążyłem sprawdzić czy jest to sposób pewny na 100 % (u mnie zadziałał).
Sposób jest następujący: po zainstalowaniu patcha 1.1, ale przed instalacją spolszczenia robię kopię zapasową pliku ShockGame.U, który znajduje się w katalogu instalacyjnym w podkatalogu Builds\Release. Następnie instaluję spolszczenie. Po wszystkim wrzucam plik ShockGame.U z katalogu tymczasowego z powrotem do podanego wyżej katalogu. I to wszystko.
Mam nadzieję, że komuś się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Gramowiczów :))))

Mam tylko jedno pytanie, wiecie może czy będzie jakaś łatka umożliwiająca grę w Bio Shocka bez dostępu do internetu.
Wiem że to może śmieszne, ale w XXI wieku są ludzie którzy nadal tego udogodnienia nie mają.

A swoją droga to według mnie zmuszanie graczy do tego aby rejestrować gry bo inaczej nie mogą zagrać to czyste ....... i tyle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować