Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do BioShocka już dostępny

47 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 18:45, Irc100 napisał:

Znaczy chodzi mi o to czy jak na przykład pierwszy raz dostajesz tego plazmida nowego to czy
jest po polsku opis tego itp?


Uruchomiłem tylko grę, ale nie przechodziłem od początku raz jeszcze. Zostawię sobie tę przyjemność na urlop :]. Więc nie mam pojęcia w jaki sposób to rozwiązali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:26, Irc100 napisał:

Wiedzę że sie znasz na bioshocku...znaczy go przeszedłeś... ile to trwa ???


Ciężko mi to określić, ponieważ grałem zawsze przed lub po pracy (w zależności czy miałem na rano czy na popołudnie). Sesje te trwały od jednej godziny do powiedzmy trzech, ale zdarzyły się dłuższe sesje (2-3 razy), wtedy kiedy miałem wolne. Miałem zapewnioną zabawą na dość długo, ponieważ starałem się zajrzeć w każdy kąt mapy. Należy zwrócić uwagę, że nie jest to gra typu Half-Life, w której idziemy praktycznie po sznurku (nie mam jej tego za złe rzecz jasna - to moja najlepsza seria gier). Chociaż, gdyby zawężyć eksplorację planszy tylko do wykonywania stawianych nam zadań, to Bioshock pewnie możnaby ukończyć w kilka godzin. Ale jeśli chce się zagłębić w świat i odsłuchać wszystkie taśmy zostawione w Rapture polecam całkowitą eksplorację każdej z plansz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem informacje o polskiej wersji patcha!
__________________________________________________________________________________________

Jest mi bardzo miło poinformować, iż Cenega Poland pracuje już nad patchem 1.1 do polskiej wersji językowej.
Jest to konieczne gdyż zaraz po premierze patcha 1.1 (nawet wersja Worldwide) okazało się, że w przypadku gdy zainstaluje się go na spolszczoną grę lub spolszczenie na wersję 1.1 występują problemy takie jak np. brak decyzji co zrobić z siostrzyczkami.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo kiedy ukaże się poprawka, ale z pewnością nie będzie to tak jak w przypadku angielskiej wersji patcha ;)

Póki co zaleca się grać na wersji 1.0 w język polskim lub 1.1 w języku angielskim.

__________________________________________________________________________________________

Źródło: http://www.bioshock.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:25, Irc100 napisał:

Znalazłem informacje o polskiej wersji patcha!
__________________________________________________________________________________________

Jest mi bardzo miło poinformować, iż Cenega Poland pracuje już nad patchem 1.1 do polskiej
wersji językowej.
Jest to konieczne gdyż zaraz po premierze patcha 1.1 (nawet wersja Worldwide) okazało się,
że w przypadku gdy zainstaluje się go na spolszczoną grę lub spolszczenie na wersję 1.1 występują
problemy takie jak np. brak decyzji co zrobić z siostrzyczkami.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo kiedy ukaże się poprawka, ale z pewnością nie będzie to tak
jak w przypadku angielskiej wersji patcha ;)

Póki co zaleca się grać na wersji 1.0 w język polskim lub 1.1 w języku angielskim.

__________________________________________________________________________________________

Źródło: http://www.bioshock.com.pl/

No widzisz znalazłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:59, Irc100 napisał:

Wystarczyło wejść na stronkę cenegi i tam był link do oficjalnej strony :)

A na przyszłość... tnij odpowiedzi...

Oki sorry przepraszam . No i jak sądzisz fajny ten patch????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na polską wersję bo mam zainstalowane spolszczenie...

Prawdę mówiąc to tak mało grałem, że żadnych bogów nie widziałem (mam masę innych gier do grania :)) A pomysł z nowymi tonikami i plazmitami (albo plazmitem... nie wiem) wydaje mi się bardzo trafny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 15:54, Irc100 napisał:

Czekam na polską wersję bo mam zainstalowane spolszczenie...

Prawdę mówiąc to tak mało grałem, że żadnych bogów nie widziałem (mam masę innych gier do grania
:)) A pomysł z nowymi tonikami i plazmitami (albo plazmitem... nie wiem) wydaje mi się bardzo
trafny...

Ja też mam dużo gier innych do grania ale sądzę że patch był przeciętny mógł być lepszy . A pomysł z tonikami i plazmitem też mi się wydaję trafny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować