Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War - premiera przesunięta

343 postów w tym temacie

Zgadzam sie zupelnie z "golebikiem". CDP to na szczescie nie jedyny dystrybutor. Zastanawia mnie jedno. Jak daleko posunie sie jeszcze CDP w traktowaniu swoich klientow jak debili? Ja juz zupelnie nie wiem. Gdybym ja w swojej pracy robil co chwila podobne jak CDP wpadki, dawno bym ja stracil. Wciskanie kitu to Wasza secjalnosc. Niestety, jak na dloni widac, ze wszystko podporzadkowujecie Wiedzminowi. A ciekawi mnie jaka jest sprzedaz za granica. Tego nie piszecie. A jak widze Wasza SUPER gra lezy na polkach i sie kurzy np. w USA!!!! W przeciwienstwie do GoW, czy Crysis''a, czy nawet Guitar Heroes...Ech, te banialuki o tym, o tamtym...STRASZNIE jest mi po prostu przykro, ze niestety jedna z wiekszych firm w Polsce traktuje klientow jak szmaty. Nawet daty jeszcze nie wpisaliscie!!! A co z Herosami??? Jezyk polski jest tak trudny. BRAK MI SLOW!!! Tzn. mam ich w nadmiarze ale same niecenzuralne. Czytam Was co jakis czas i zal mi sie robi, ze Polacy musza czekac przez Was na premiery tak dlugo. Tak jakbysmy byli jakims Wietnamem, albo Burkina Faso. Wszystkiego najlepszego, obyscie troche zmadrzeli, choc watpie, ze sie to stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować