Zaloguj się, aby obserwować  
qbus

NWN2 - Maska Zdrajcy

15 postów w tym temacie

Nie mogę zainstalować dodatku :-(.

Mam zainstalowaną podstawkę i wolne miejsce w ilości 6.3 GB.
Przy próbie instalacji mam informację, że mam 23028264 MB dostępnego wolnego ???? miejsca - 23 TB na razie to marzenie i mała elektrownia do zasilenia 23 dysków, a w systemie mam dysków łącznie około 500GB - (liczba 23028264 MB wzrasta o tyle ile zwolnię miejsca na dysku). Dalej instalator wypisuje, że NWN2-MZ do instalacji wymaga 6000 MB wolnego miejsca - ta liczba też wzrasta o tyle ile zwolnię na dysku, no i dalej...proszę zwolnij miejsce.. lub wybierz inny dysk - tego akurat się nie da zrobić.
Miejsce zwalniam no i koło się zamyka.

Proszę o pomoc.
Pozdrawiam CDP i liczę na szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:06, Ravath napisał:

A masz może dysk podzielony jakoś na partycje ?

Tak.
Dysk C podzieliłem na 2 kawałki. Na każdej partycji mam zainstalowany jeden WXP - ten drugi zawiera obecnie instalkę NWN2, ale zrobiłem go głównie aby w przypadku zawirusowania (2 razy się zdarzyło) przełączyć się na niego i uruchomić antywirusa z internetu - metoda działa świetnie.
Dodatkowo ma 2 dyski - w sumie razem trzy.
Ale co ma piernik do wiatraka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o paru możliwościach, w tym dławienie się na miejscu w tmp, albo w ''moich dokumentach'' gdzie NWN2 zrzuca swoje pliki. Może spróbuj zmienić lokalizację ''moich dokumentów'' ?
Na obu partycjach jest dość miejsca na instalację dodatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XP, na którym zainstalowałem NWN2 ma w tej chwili wolnego miejsca ok. 6.3GB. Temp też znajduje się na tym dysku. Na pudełku jest napisane, że MZ wymaga 5.5GB, więc ja nie widzę problemu - ale instalator tak. Dodatkowe miejsce to Oblivion (5GB) - do wycięcia ale bardzo niechętnie. Łącznie będzie 11GB, ale obawiam się, że zobaczę informację z instalatora, że mam wciąż za mało.

Dlatego czekam z tym do rana - może ktoś z CDP się zlituje i coś odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:38, qbus napisał:

XP, na którym zainstalowałem NWN2 ma w tej chwili wolnego miejsca ok. 6.3GB. Temp też znajduje
się na tym dysku. Na pudełku jest napisane, że MZ wymaga 5.5GB, więc ja nie widzę problemu
- ale instalator tak. Dodatkowe miejsce to Oblivion (5GB) - do wycięcia ale bardzo niechętnie.
Łącznie będzie 11GB, ale obawiam się, że zobaczę informację z instalatora, że mam wciąż za
mało.

Dlatego czekam z tym do rana - może ktoś z CDP się zlituje i coś odpisze.


Szczerze ? Wątpię.
Omijają wszystkie wątki o MZ, albo tak to wygląda.
Może nie mają czasu, a może uważają że to by wywołało niepożądane reakcje że pre-orderowcy są znowu olewani, a ludzie którzy kupili później mają nawet supporta od ludzi z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:44, Ravath napisał:

>
> Dlatego czekam z tym do rana - może ktoś z CDP się zlituje i coś odpisze.

Szczerze ? Wątpię.
Omijają wszystkie wątki o MZ, albo tak to wygląda.
Może nie mają czasu, a może uważają że to by wywołało niepożądane reakcje że pre-orderowcy
są znowu olewani, a ludzie którzy kupili później mają nawet supporta od ludzi z CDP.


Też mi to tak wygląda.

Dzięki za pomoc. Ta wymiana zdań naprowadziła mnie na pewien pomysł ale sprawdzę i zrobię to dopiero jutro - teraz nie chcę już hałasować na kompie. Idę spać
Pozdrawiam
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem.
Wymagało to zwolnienia dodatkowego miejsca na dysku - w sumie miałem 9GB wolnego i instalacja poszła. To co jest napisane na pudełku do MZ to oczywiście bzdura. Miejsca trzeba więcej.

DZIĘKI CDP ZA BRAK JAKIEJKOLWIEK POMOCY !

Zmusiło mnie to do myślenia jak załatwić sprawę. Fajnie, że CDP bierze kasę i olewa klientów.
bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że kamera nie obraca sie jak dajecie myszke na krawędź ekranu? Próbowałem zmieniać ustawienia i nadal nic.
Dziwi mnie też to że moja postać podczas czarowania mówi w jakimś nieznanym języku. To da sie naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoje pod drzwiami do skarbca w mieszkaniu kolekcjonera mam dwa klucze ale nie moge zatrybić jakie
wpisać cyfry do szyfru.Mam ten wierszyk z książki ale co bym nie wpisał jest nie poprawne.Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 14:56, TIR58 napisał:

Stoje pod drzwiami do skarbca w mieszkaniu kolekcjonera mam dwa klucze ale nie moge zatrybić
jakie
wpisać cyfry do szyfru.Mam ten wierszyk z książki ale co bym nie wpisał jest nie poprawne.Pomocy!!


Nie dość,że nie w tym temacie,to jeszcze o dodatku... Cóż,kod to 513,ale następnym razem dopisuj się do wątku ogólnego o NWN2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję temat- udało się komuś odpalić maseczkę pod windowsem 7 wersja 7057 ?? odkąd windę pobrałem z msdnaa nawet pomału microsoftowi wybaczałem za vistę, a tu jako jedyna dotychczas nie działa właśnie maseczka, ani podstawka, twierdzi, że nie może znaleźć karty z akceleratorem. na zagranicznych forach znalazłem ,że inni też mają takie problemy, jednak nigdzie nie znalazłem rozwiązania :( plizz help !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować