Zaloguj się, aby obserwować  
Ambroo

Reklama Gramsajta

14 postów w tym temacie

Nie znalazłem takiego postu więc sam tworzę.

Umieszczajcie tu swoje reklamy gramsajtu (nie wiem czy to ma sens, ale co tam)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ----------------------

Mój gramsajt: http://ja.gram.pl/Xlol1 <<<<< wchodźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wolno było reklamować swoje sajty, ale modkowie doszli do wniosku, że wynika z tego tylko i wyłącznie spam. I mieli absolutną racje. Przecież i tak, jak ktoś zechce zajrzeć na czyjegoś gramsajta, to wejdzie tam bez względu na reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:47, gothicsheep napisał:

Kiedyś wolno było reklamować swoje sajty, ale modkowie doszli do wniosku, że wynika z tego
tylko i wyłącznie spam. I mieli absolutną racje. Przecież i tak, jak ktoś zechce zajrzeć na
czyjegoś gramsajta, to wejdzie tam bez względu na reklamy...



Okey, zgadzam się, ale spamuje jeśli np. w poście" Battlefield pomoc techniczna " dodam reklame, ale jeżeli założe post "Reklama Gramsajta" to nie jest to SPAM, to może wręcz zmniejszyć ilość SPAMÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zrozumiałem o co ci chodzi...
Po prostu na forum nie wolno reklamować swojego gsa i już. Jeśli tak bardzo zależy ci na "rozgłosie", to ostatecznie możesz zapraszać gramowiczów do odwiedzania twojej stronki w podpisie.

A tak btw. jeśli widzisz, że ktoś nagminnie spamuje i śmieci na forum, to nie wahaj się skorzystać z formularza: gram.pl/moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:39, Xlol1 napisał:

(nie wiem czy to ma sens, ale co tam)



Jeżeli nie wiesz to po co zakładasz temat ?A po drugie jeżeli mi się dobrze zdaje to nie przyjmujemy tu,na forum reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, skoro wiecie że wątek niezgodny z regulaminem, to po kiego grzyba się wypowiadacie?!

Zaraz pewnie moderator tutaj zajrzy, i ja dostanę warna bo wam do rozumu przemawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:51, Bluray napisał:

Ludzie, skoro wiecie że wątek niezgodny z regulaminem, to po kiego grzyba się wypowiadacie?!

Zaraz pewnie moderator tutaj zajrzy, i ja dostanę warna bo wam do rozumu przemawiam...



Zgadzam się z tobą, Bluray!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poco się pytać czemu się wypowiadacie jak i tak się wtedy wypowiadacie?
A reklama forum jest dalej reklamą forum jeśli reklamuję rzecz związaną z forum?
hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem narazie żaden moderator nie zamknął więc chyba wszystko ok. Więc zareklamuję.

Jeżeli lubisz grę Gothic, chcesz poznać ciekawostki z gry, lub dowiedzieć się czegoś z poza gry to zapraszam na mój gramsajt ja.gram.pl/maciek.mucha . Przeczytaj powieść która jest prowadzona na tym gramsajcie. Teraz również kilka wpisów o grze Wiedźmin. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować