Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prototype - zapowiedź

34 postów w tym temacie

Ja mam chyba już dość strzelania do mutantów, silnik zrobili od podstaw czy wykorzystali już istniejący? I jeszcze jedno pytanie do moderatorów odnośnie konkursu z crysisa - czego do tej pory niema ani wyników ani żadnych informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie świetnie ładna będzie masakra! To raczej nie będzie wyglądało ja GTA bo to nie będzie spokojne miast tylko miasto gdzie na każdym koncie pojawi się masakra. No grafika jest bardzo ładna racja 10/10 to coś niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bardzo mieszane uczucia. Co prawda czym ta gra będzie ostatecznie stwierdzić nie można (ocenimy po premierze), ale kilka ciekawych rzeczy można już zauważyć. Po pierwsze popatrzcie się na 1 screen''a (ten z czołgiem) - ludzik, który wspina się na czołg (czy też cokolwiek z nim robi) wygląda jak model z Quake''a 2 (pomijając bump mapy...może przesadzam), ale NAJLEPSZE jest na screenie z helikopterem (Apache) ---> KOMUŚ TRAMPKI SPOD HELIKOPTERKA wystają... trochę to żałosne. Więc może wstrzymajmy się z okrzykami "Huraaa !!" i dajmy tym panom to naprawić...bo mają co ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Hmm, o ile dobrze pamiętam to Darth Maul nie mial jakichś dobrych stron ;]
2. Fabuła bardzo przypomina mi tą przedstawioną w filmach z serii Resident Evil, sczególnie zaś drugą część, podobnie jak historia Alexa jest Bardoz podobna do histori Alice
3. Część umięjetności jest podobna do tych z Crysis''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dość ciekawie ale twórcy mówią że będzie najdynamiczniejszą grą akcji, jaka kiedykolwiek powstała jeżeli to się sprawdzi to może oznaczać wbrew intencją twórców że gra będzie totalnie chaotyczna, oprócz tego grafika wydaje się słaba przez co w dzisiejszych czasach gra może na dłuższą mete nie wciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować