Zaloguj się, aby obserwować  
Raven091

Propozycja odnośnie tematów spamerskich

6 postów w tym temacie

Są fora (jak moje klasowe) gdzie jest dział przeznaczony do spamowania i tam nie ma żadnych konsekwencji za pisanie głupich postów ale naliczanie wiadomości jest zablokowane przez co można spamować dla samej idei lub z nudów;) Nie myślcie że jestem za spamem bo go nie lubię chodzi mi tylko o to czy nie można by stworzyć dodatkowej kategorii nazwanej "spam" (jak ktoś nie chce oglądać takich tematów to po prostu odznacza je w filtrze tak jak teraz jest) i w tej właśnie kategorii nabijanie postów było by zakazane a moderatorzy nie przejmowali by się treścią tematów. Co wy na to??

EDIT: jeśli temat taki już był to przepraszam bo szukałem czegoś podobnego ale nie dane było mi znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żart? Spamować można sobie równie dobrze na onecie, wp czy interii i to nawet bez konsekwencji, więc tam jest miejsce dla prawdziwych trolli. Zresztą co to za idea, spamowanie dla zabicia czasu?! Ludzie, nie rozbrajajcie mnie. Zróbcie coś pożytecznego, poczytajcie książkę albo posprzątajcie, a nie dorywacie się do sieci ja małe dzieci, by tylko sobie bzdury powypisywać. Szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować