Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co planuje JoWood?

93 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2006 o 16:30, Monastor napisał:

Gra taka jak gothic nie nadaje się na MMORPG... To samo tyczy się nawet Morrowinda, którego
świat jest przecież bardzo duży. Nawet taki obszar nie zachowa jednak swojego klimatu. Wszędzie
się będzie roiło od graczy wrzeszczących "n00b! Die him!" albo rzucających jakimiś innymi "lolami"
czy "rotflami"


Ale nikt Ci nie każe grać w "Gothic OnLine". Jak Ci się coś takiego nie podoba, to nie ma potrzeby byś się w to bawił. Ja osobiście nie lubię MMoRPG, ale jak jest na to zapotrzebowanie to nie rozumiem czemu miało by się go nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby moje marzenie z MMORPG w świecie Gothica się spełniło...och zawsze o tym marzyłem! Tylko, żeby chociaż pomyśleli o abonamencie (jak dla mnie najlepszym wyjściem było by podzielenie kont na darmowe i płatne, darmowe mają mniej opcji i mniejszą lokacje a płatne wiadomo :P...no i żeby grę trzeba było kupić a nie ściągać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 19:51, Thom_Headhunter napisał:

to moze napiszę o moich przemysleniach dlaczego Khorinis wyglada jak wyglada i dlaczego?!

Pisz, chętnie poczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2006 o 17:28, Serafin42 napisał:

Oby wyszedł Gothic online! Ja jakoś przewidziałem to już wcześniej... sam nie wiem jak. Jeżeli
ten świetny pomysł ujży światło dzienne to ja się na to pisze (moge nawet abonament co miesiąc
płacić) !!!

Jakby nawet, to oby ten abonament był niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszedł jeszcze Gothic 3, JoWood zapowiada już Gothica 4... Coś mi się nie chce w to wierzyć. Możliwe, że to zwyczajne plotki. Nie brakuje żatownisiów w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że mmorpg to zły pomysł nawet jeśli chodziło by się kimś innym .Bo gdyby tak było to by nie był już to gothic. A co do gothica 4 to uważam że morzna sprubować ale z drugiej strony mogło by to mopsuć całą sage. śerdeczne pozdrowienia dla fanów starego dobrego Gothica1 i 2

czekam na trujkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinni przesadzic z wielkoscia planszy. Fakt powinna byc wieksza ale nie gigantyczna w porownaniu z G2. Nie robmy z gothica innej gry zachowajmy jej klimat a napewno bedzie sie gralo dobrze
moim zdaniem Xardasa na koncu gry powinny zjesc demony i tym podobne stwory mialby za swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować