• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
sinxx

High Latency Problem WoW

Pytanie

Witam ! Mam problem z wysokim latency w WoW. Po zalogowaniu na praktycznie dowolny serwer, latency skacze mi w granicach 2000, nawet do 7000 ms, co uniemożliwia bądź drastycznie uprzykrza rozrywkę. Co ciekawsze, problem ten znika ok godziny 23:00, by ponownie zatruć mi życie ok. południa. Z łączem wydaje sie że jest wszystko ok, należe do sieci lan, przekazy w granicach 150 kB. Zastanawiam sie czy jest to tylko mój problem czy inni użytkownicy w Polsce spotykają sie także z tą niedogodnością. Prosze o opinię innych, ewentualne rady jak pozbyć sie tego mankamentu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.01.2006 o 13:11, sinxx napisał:

Witam ! Mam problem z wysokim latency w WoW. Po zalogowaniu na praktycznie dowolny serwer,
latency skacze mi w granicach 2000, nawet do 7000 ms, co uniemożliwia bądź drastycznie uprzykrza
rozrywkę. Co ciekawsze, problem ten znika ok godziny 23:00, by ponownie zatruć mi życie ok.
południa. Z łączem wydaje sie że jest wszystko ok, należe do sieci lan, przekazy w granicach
150 kB. Zastanawiam sie czy jest to tylko mój problem czy inni użytkownicy w Polsce spotykają
sie także z tą niedogodnością. Prosze o opinię innych, ewentualne rady jak pozbyć sie tego
mankamentu. Pozdrawiam!


bardzo możliwe że twoja sieć lan jest zapchana - idealnie tułaczyłby to fakt że o 23ciej problem znika. Jeśli po tym lanie ludzie zapuszczają w dzień jakieś torrenty czy edonkeye to takie pingi nie są niczym dziwnym.

sugeruję też pomęczyć admina sieci aby przekierował do Ciebie port 3724 (TCP) - to może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2006 o 13:27, wikweb napisał:

zgaduje ze masz neta w neostradzie? musisz zainstalowac sockcapa pisalem na forum juz otym

Witaj Wikweb! Neta mam w osiedlowej sieci, bodajże związanego z telią. Mógłbyś napisać więcej o tym sockcapie, bo za Chiny nie mogę znaleźć posta z wypowiedzią odnośnie tego programu na forum. Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.01.2006 o 13:39, sinxx napisał:

> zgaduje ze masz neta w neostradzie? musisz zainstalowac sockcapa pisalem na forum juz
otym
Witaj Wikweb! Neta mam w osiedlowej sieci, bodajże związanego z telią. Mógłbyś napisać więcej
o tym sockcapie, bo za Chiny nie mogę znaleźć posta z wypowiedzią odnośnie tego programu na
forum. Z góry dziekuje.


Niechce mi się tlumaczyc no chyba ze czegoś niezrozumiesz to wypowiedz z forum blizzarda:

Steps to playing WoW while no other TPSA client in Poland can:

1. Download Winsocks: http://www.tucows.com/preview/362901
2. Install winsocks on your friend''s machine that has a public (non-masked) IP address and is not connected thru TPSA
3. Download SocksCap: http://theproxyconnection.com/sc32r238.exe
4. Install SocksCap on your machine (the one with WoW), enter the IP and port of the machine where Winsocks is running, point to the location of WoW.exe
5. Click WoW icon INSIDE SOCKSCAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam ten sam problem od 26 grudnia, przed sylwesterm było troche lepiej , ale znowu sie zaczyna. Mógłby ktoś wyjaśnic dokładniej o co chodzi z tym instalowaniem programów na komputerze kolegi i swoim? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować