Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 2008 - rzut okiem fana

33 postów w tym temacie

Mój brat dostał tego PES-a pod choinkę. Wielka grywalność, gram codziennie i i tak daje wielkie emocje, a jak grałem z kuzynem na jednym kompie to już emocje maksymalne. Chociaż brak licencji bardzo daje się we znaki, to grafika na max detalach wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go jeszcze przed premierą sprowadzanego a Anglii!
Mi PES się podoba... jestem wielki fanem całej serii piłek od KONAMI!! Dla tej gry qpiłem nowego kompa i nie żałuję... Tryb online nareszcie zaczął działać... (są lagi!) Braki licencji już zredukowałem... wgrałem z 5 patchy na scoreboardy, murawy, buty, piłki, i oczywiście składy, koszulki! Nie można tutaj robić reklamy więc nie podam skąd to wszystko miałem.. dla mnie PES: 7++/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czepianie się szczegółów, bez większego zastanowienia się czemu jest tak, a nie inaczej... ale nie każdy musi być po wspomnianej w tekście politechnice, tudzież znać się cokolwiek na programowaniu. Polecam sprawdzić na replay''u czy przesuwając klatkę po klatce piłka przesuwa się co milimetr - to taki mały hint odnośnie kolizji. Żale o słabym sprzęcie także racze należy schować do kieszeni i raczyć nimi co najwyżej najbliższych.

Ludzie wydają ciężke pieniądze aby się cieszyć z realistycznej grafiki Crysisa, ale PES-a ma chodzić dalej na Radku 9250? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla autora tej recenzji!
Życzę czytelnikom i sobie, zeby Panowie z gram.pl potrafili tak świetnie opisać nie tylko zalety ale i WADY gier. Według mnie PES08 to jest maksymalnme uwstecznienie do 06. Dalej lepsze od zręcznościówki z EAgames, ale za biedne i za bardzo osłabione ( brak licencji, wykastrowane tryby, błędy w symulowaniu fauli, itd.). Ta gra to niewypał roku w kategorii gier sportowych. Jako fan PES mówię KONAMI stanowczo - nie wciskajcie nam syfu, tylko poprawiajcie to co było dobre, vide: PES6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w wersję na PS2 i grafika tam jest prawie taka sama jak w wersji poprzedniej. Rzeczywiście w tym PES nie poprawiono wiele względem PES 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 16:46, mirexx napisał:

całą atrakcją tej gry jest gra online jakby ogłosili że online nie ma w tej części to by sprzedali o 90% mniej i tu > jest to naciągactwo bo online jest ale go nie ma o jakim dobry m łaczu u się mówi czy 4 Mb to za mało to ile
trzeba mieć 50 mb 100mb ?


Prędkość łącza ma mały wpływ na pingi ( chyba że duże ilości danych sa przekazywane ), znacznie ważniejsza jest jakość połączenia. W takim CS:S na łączu 256 miałem lepsze pingi na niektórych serwerach od ludzi z łączem 6 MB. W PESa gram na 512 i przy trzech zielonych kreskach spokojnie w większości da się pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w noewgo PESa gram tylko po sieci ( tylko mecze rankingowe ) i pomimo błędów które towarzyszą niemal przy każdym spotkaniu to uważam że zabawa jest przednia. polecam tą gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet PES 08 jest lepszy od FIFY 08. Mimo, że nie usunięto zadnych bledow z 6 a pojawily sie nowe. Takie jak niewiarygodnie słabi bramkarze. To calkowite zaprzeczenie poprzedniej czesci. Oprocz tego ta gra jest za latwa, za wolna, przeciwnik popelnia kardynalne bledy... Poprawiona zostala jedynie grafa. Niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować